Web Analytics
More
  Reklāma

  Samsung CES 2014 izstādē izrāda pirmos izliektos Ultra augstas izšķirtspējas (UHD) televizorus

  Jaunākie raksti

  Samsung Electronics, līderis TV tehnoloģiju jomā, šodien prezentējis pirmo pārdošanai paredzēto izliekto augstas izšķirtspējas (UHD) televizoru, kā arī iepazīstinājis ar 2014. gada izliekto un UHD televizoru piedāvājumu. Jauno produktu portfelis nostiprina Samsung līderpozīcijas un nosaka jaunus inovāciju, dizaina un satura standartus globālajā tirgū.

  2014. gadā Samsung apņēmies attīstīt jaunās tehnoloģijas un paātrināt to nonākšanu patērētāju mājās, laižot pārdošanā desmit Samsung UHD TV modeļus, kuru vidū ir arī pasaulē lielākais šīs sērijas pārstāvis ar 110 collu ekrānu un seši izliektā ekrāna modeļi.

  Reklāma

  Gūsti visaptveroša skatīšanās pieredzi

  Uzsākot pilnīgi jaunu televīzijas ēru, Samsung sapludina inovatīvo izliekto TV dizainu ar UHD tehnoloģijām. Šie televizori pašos pamatos maina veidu, kā cilvēki skatās TV. Izliektais ekrāns rada klātbūtnes sajūtu, kādu nespēj sniegt plakanie ekrāni, turklāt platākais skatīšanās laukums rada panorāmas efektu, kas liek displejam izskatīties lielākam, nekā tas ir patiesībā. Izliektais dizains uztur līdzsvarotu un vienmērīgu skatīšanās distanci, savukārt uzlabotais skata leņķis un augstāks kontrasts no dažādiem skatupunktiem pārliecina ikvienu skatītāju, ka tieši viņš izvēlējies vislabāko sēdvietu istabā. Lai palielinātu izliekto televizoru priekšrocības, Samsung izstrādājis optimālu 4200R izliekumu, kas nodrošina vislabāko attēla kvalitāti, skatoties no 3-4 metru attāluma. Izliekuma un UHD tehnoloģijas kombinācija rada absolūti ieskaujošu skatīšanās pieredzi – krāšņas krāsas, attēla skaidrība un detalizācija liek noticēt, ka acu priekšā ir nevis televizora ekrāns, bet gan reāla dzīva aina.

  Samsung prezentējis arī HU8500 sēriju – pasaulē pirmos izliektos UHD televizorus, tāpat piešķirot izliekto dizainu arī saviem Full HD tehnoloģijas flagmaņiem – H8000 LED TV modeļiem.

  Iepazīstinām ar labākiem un plašākiem Samsung UHD TV modeļiem

  UHD televizori, kuru izšķirtspēja četrkārtīgi pārsniedz Full HD, piedāvā nepārspētu attēla kvalitāti. Pateicoties UHD Upscaling tehnoloģijai, kas pieejama visos Samsung UHD televizoros, skatītāji saņem labāko iespējamo attēlu neatkarīgi no signāla avota. Šī tehnoloģija ar unikālu četru pakāpju procesu, kas ietver signāla analīzi, trokšņu samazināšanu, detalizācijas analīzi un izšķirtspējas uzlabošanu, pārvērš Full HD, HD un zemākas izšķirtspējas saturu gandrīz UHD līmeņa attēlā.

  Samsung UHD TV ne vien atbalsta šodienas standartus, ieskaitot HEVC, HDMI 2.0, MHL 3.0 un HDCP 2.2, bet ir arī vienīgie televizori tirgū, kas ir gatavi nākotnei ar One Connect Box. One Connect box ir neatņemama UHD TV sastāvdaļa, kas iekļauj visas TV nepieciešamās komponentes, programmnodrošinājumu un savienojumu ligzdas, tā nodrošinot SMART TV funkcijas. One Connect Box lietotājam dod iespēju bagātināt un uzlabot esošā UHD TV funkcijas neiegādājoties jaunu TV ierīci, bet vienkārši pieslēdzot jaunu One Connect Box.

  Samsung 2014. gadā piedāvās pilnu TV klāstu, kurā būs 10 UHD Smart TV modeļi izmērā no 46’ līdz elpu aizraujošiem 110’ modeļiem, turklāt gan ar izliekta, gan ar plakana ekrāna dizainu.

  Gudra pieredze: Tagad gudrāki, vieglāki un ātrāki nekā jebkad

  Samsung Smart TV ir kļuvuši vēl vieglāki, ātrāki un izklaidējošāki. Jaunā Multi-Link funkcija ļauj uz lielajiem ekrāniem darīt vairākas lietas vienlaikus, piemēram, sadalīt ekrānu, lai Live TV skatīšanās laikā labajā ekrāna pusē meklētu saistītu informāciju interneta pārlūkā, YouTube vai citā kanālā. Samsung jaunajā HU8500 sērijā lietotājiem ļauj sadalīt lielo ekrānu četrās daļās.

  2014.gada Samsung Smart Hub ir intuitīvāks un patīkamāks. Jaunajā dizainā saturs ir sakārtots tā, lai tam būtu vieglāk piekļūt, līdz ar to lietotāji var labāk kontrolēt savu izklaides pieredzi. Multimediju panelī sakombinēti divi bloki – Foto/Video/Mūzika un socializācija, radot telpu personīgajam saturam un saziņai ar draugiem.

  Pateicoties uzlabotam četrkodolu procesoram, jaunais Smart TV ir kļuvis neticami ātrs. QuadCore Plus ir divas reizes ātrāks. Tas operatīvi ielādē saturu un nodrošina ātrāku navigāciju Smart TV. Instant On rūpējas, lai televizors ieslēgtos ātrāk nekā jebkad. Samazinot gaidīšanas laiku, Samsung palīdz patērētājiem piekļūt izklaidei bez liekas vilcināšanās.

  Samsung 2014.gada UHD TV modeļi:

  Samsung HU8500 Series UHD TV – Pasaulē pirmais izliektais UHD – HU8500 Series sniedz visaptverošu skatīšanās pieredzi, pateicoties pārsteidzošai UHD attēla kvalitātei, ieliektajai formai un unikālam dizainam – rāmja mala un paliktnis šķietami izzūd. Paliek tikai izcils 4K attēls un plašāks skatīšanās lauks. Tas nodrošina neticamas krāsas, nezaudējot detaļas. Izliektajiem TV ir divreiz lielāka kontrasta attiecība normālā skatīšanās vidē, salīdzinot ar plakanā ekrāna TV. Šī Samsung otrā izliekto ekrānu paaudze ir piestiprināma pie sienas, izmantojot speciāli izstrādātu uzkabi, kas atbilst VESA standartiem. HU8500 Series būs pieejams ar 78’, 65’ un 55’ ekrānu.

  Samsung S9 Series UHD TV – pasaulē lielākais UHD displejs – Samsung izdaudzinātā S9 sērija aug, sasniedzot 110 collas – lielāko ekrānu, kas nodrošina UHD izšķirtspēju. Varenais izmērs kopā ar Samsung vienreizējo UHD attēla kvalitāti un krāsu precizitāti piedāvā vēl nebijušu skatīšanās pieredzi. Premium sērija ar Frame TV maina TV dizaina paradigmu. Ekrāns ir revolucionārs koncepts salīdzinājumā ar pagātnes lielo TV stereotipisko četrstūra dizainu. Izmantojot kompresijas rāmja tehnoloģiju, Samsung radījis stingru un stabilu struktūru, kas vienlaikus ir plāna un gluda. Frame TV izvairās no četrstūra melnā rāmja un ierastās balsta kājas, tādējādi uzsverot, ka S9 ir kaut kas īpašs un iepriekš neredzēts. S9 Series pieejams 110’ un 85’ izmērā.

  Samsung U8500 Series UHD TV – uzlabota UHD attēla kvalitāte – U8500 Series sniedz UHD izšķirtspēju un detalizāciju, nepārspējamu attēla tīrību un bagātīgu kvalitāti. Televizors ne vien analizē signāla avotu un samazina traucēkļus, bet arī papildina attēla detaļas, balstoties uz informāciju no attēla kvalitātes datubāzes, kas iestrādāta TV sistēmā mikroshēmā (SoC). Tā rezultātā ierīce var precīzāk attēlot smalkas detaļas – tādas kā ādas reljefs, lai radītu teicami pielāgotu UHD attēlu. Samsung U8500 UHD tikai trīs centimetrus biezais un 7 milimetrus platais rāmis rada ilūziju, ka apkārt panelim rāmja nemaz nav. Sērijas modeļi būs pieejami ar piecu izmēru ekrāniem: 75’, 65’, 60’, 55’, 50’.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma