Web Analytics
More

  “Ko Kursors Tev Neraksta” – regulārs tehnoloģiju podkāsts latviešu valodā

  2022. gada septembrī dienasgaismu ieraudzīja mūsu tehnoloģiju podkāsts “Ko Kursors Tev Neraksta”! Mēs, Kursors.lv autori, šajā podkāstā plānojam jums regulāri un nepiespiestā formā pastāstīt par tehnoloģiju aktualitātēm. Jaunas epizodes publicējam katru svētdienu tā, lai jaunajā darba nedēļā tu iesoļotu informēts par svarīgākajiem tehnoloģiju jaunumiem.

  Šajā podkāstā mēs jestri diskutējam par visu to, kas tehnoloģiju pasaulē noticis nedēļas gaitā un ko varbūt neesam uzspējuši pilnvērtīgi aprakstīt teksta formā. Būs diskusijas, būs viedokļi un ieskatīsimies arī nākamajā nedēļā plānotajos apskatos. Es teiktu, ka šis podkāsts ir kā salds ķirsītis uz iknedēļas tehnoloģiju jaunumu tortes.

  Iesaisties podkāsta veidošanā – iesaki tēmu diskusijai!

  Aicinām iesaistīties podkāsta satura veidošanā visnotaļ tiešā veidā! Izmanto zemāk redzamo formu, lai ieteiktu tēmas, ko apspriest kārtējā podkāsta epizodē. Pamanīji kādu interesantu ar tehnoloģijām saistītu notikumu par ko vēlies dzirdēt mūsu viedokli? Droši prasi! Vēlies uzzināt vai var pirkt šādu vai tādu gadžetu? Prasi mums! Šādi kopā spēsim izveidot podkāstu, kas ir gan interesants, gan noderīgs mums visiem.

  Kā klausīties “Ko Kursors Tev Neraksta” podkāstu?

  Jaunākās podkāsta epizodes