Web Analytics
More
    Reklāma

    Tamagotchi beidzot nonāks mūsu mobilajās ierīcēs

    Jaunākie raksti

    Ir pagājuši jau 20 gadi kopš mūsu rokās nonāca mazi un digitāli Tamagotchi vārdā nosaukti dzīvnieciņi. Ārprāts, kā lido laiks! Atceros, ka pašam bija mazs bruņurupucis, ko nosaucu par Pēteri un uztvēru kā pilntiesīgu ģimenes locekli. Liku gulēt speciālā kastītē, pārsedzu ar kabatlakatiņu un cēlos naktī, lai sakoptu Pētera radīto šmuci.

    Tagad Tamagotchi autors ir radījis Android un iOS mobilo ierīču spēli My Tamagotchi Forever, kas globāli būs pieejama jau nākamgad (šobrīd tā testa režīmā izlaista Kanādā) un piedāvās iespēju audzināt digitālu radījumu. To būs jāaprūpē tieši tāpat kā oriģinālo Tamagotchi – jābaro, jāmazgā, jātīra un jāliek gulēt. Mūsdienu sociālajā laikmetā tas spēs izveidot draudzības saites arī ar citiem pasakainās Tamatown pilsētas iemītniekiem.

    Spēle būs pieejama par velti un tajā varēs pelnīt vai par īstu naudu nopirkt digitālas monētiņas par kurām pēc tam iegādāties ēdienu, kostīmus un dekorācijas sava digitālā mīluļa labsajūtai.

    Reklāma
    Paziņot par jaunumiem
    Paziņot par
    7 komentāri
    KKTK
    25.11.2017 18:05

    Manliekas tieši ar tamagoči palīdzību mēs tik nesāpīgi pārgājām no mēnešiem vai nedēļu ejošu iekārtu lietošanas, līdz dienā vismaz vienreiz lādējamām iekārtām.

    oldschool zerolemon fan
    25.11.2017 18:50
    Reply to  KKTK

    Lādēju savu viedtālruni 2x nedēļā (tipiski ik pa 5 dienām). Baterija – lielāka nekā 5000mAh, tā kā… ja vairums ir pieņēmis 1 dienas lādēšanu kā normu – es nē.

    Edmunds
    26.11.2017 08:44

    Beidz dzīt savu sviestu ! Tev jau vajag telefonu ar atomreaktoru !

    x
    26.11.2017 21:51

    manam 1500mAh, lādēju reizi 4-5 dienās.
    vairums ikdienā gaužas par baterijas apjomu, es – nē))

    Dzintars Smilga
    25.11.2017 19:13

    Nepacietīgajiem Tamagočīīī faniem jau tagad netā var atrast un palaist spēlītes apk failu :D Officiāli caur Play Store atrast var bet, neļauj instalēt jo “nesaderīga ierīce” comment image comment image

    Krotow
    26.11.2017 02:52

    Telefonu dzīvnieku čubinātājiem nu būs lielais stress. Ja tamagoči un pū abi reizē būs aptaisījušies, kuru pirmo tīrīt un samīļot :D

    Jānis A
    26.11.2017 21:38

    Njā, tomēr bieži vien aplikācijas nosaukums izsaka 99% no peļņas, jo šādas ‘tamagočī’ veidīgās aplikācijas eksistē jau kopš android un ios pirmsākumiem un šī arī nesīs iespējams pat miljoniem lielu peļņu pateicoties freemium biznesmodelim.

    Reklāma