Tiesa ir lēmusi, ka Samsung nāksies samaksāt Apple 539 miljonus ASV dolāru par patentu pārkāpumiem. Sākotnēji Apple pieprasīja vienu miljardu dolāru, kamēr Samsung uzreiz bija gatavs maksāt nieka 28 miljonus.
5.3 miljoni dolāru Samsung jāmaksā par tiesvedības nodrošināšanu, kamēr Apple no Samsung saņems 533 316 606 dolāru par trīs ļoti būtisku iPhone patentu pārkāpumiem.
Apple uzsvēra, ka Samsung ir nekaunīgi kopējis vairākus būtiskus dizaina elementus, bet Samsung nebija mierā ar pieprasīto summu. Samsung uzskata, ka Apple aplēses par patentu pārkāpumu smagumu ir neprecīzas.
Samsung un Apple tiesvedība ilga septiņus gadus. Abu uzņēmumu strīds bija par piecu dizaina patentu pārkāpumu. Apple izdevās 2012. gadā izcīnīt 1.05 miljardu dolāru kompensāciju no Samsung, bet pēcāk kompensācija tika koriģēta līdz 290 miljoniem. 2016. gadā lieta tika nodota ASV Augstākajai tiesai.



Nevaru saskatīt to līdzību iphone, Huawei gan laikam neuzdrošinās ķerties klāt, vai tik lielu līdzību neredz :D
tā, laikam, būs vēl tā desmit gadus vecā lieta, kad apple bija nopatentējis, ka smārtfons ir taisnstūra formas izstrādājums ar apaļiem stūriem :D No apple šodien vairs neviens neko nezog – drīzāk otrādi. Reāli pēdējos trīs gadus apple vairs nav kekādi pionieri un modes noteicēji.
laba tēma par patentiem. tik aktīvās jomās, kā gadžetu ražošana, patentiem būtu jādarbojas daudz īsāku laiku. pasmēla peļņu un lai kustās tālāk, nebremzējot nozari. 3 gadi – pietiekami?
Apple (iOS) pēdējā laikā špiko šo to no Android software ziņā, bet nu Android (it sevišķi Huawei) vienkārši nežēlīgi zog un kopē idejas no iPhone vizuālā/hardware jomā. Centieni līdzināties Apple ir šausmīgi uzkrītoši. Ir pat šim trendam nosaukums – Android copycats. He-he…
P.S. Tu, Lapsiniek, tagad vari mani arī pieskaitīt kruto džeku pulkam (es zinu, ka Tev ir savdabīgs paradums cilvēkus šķirot pēc to telefoniem). Man šancē piešķīra darba vajadzībām jaunu un diezgan labu Huawei trubu. Tā kā es vairs tikai pa pusei esmu Tevis nicinātais sapuvušais un stagnējošais Apple un iPhone lietotājs:D
P.S Jaukas brīvdienas!!! Sestdien visi uz futeni – Latvija vs Igaunija! JĒĒĒĒ!!!!
Cik tev gadu? Tu tagad esi kruts džeks? Kādi kapitālisti? Futbola sviedri smadzenēs sakāpuši?
[sakārto pensneju, gatavojas pierakstīt]
vai persona ir informēta par datu izmantošanas mērķi?
vai netiek pieprasīti pārmērīgi dati šī mērķa sasniegšanai?
vai tiek nodrošināta šo datu neizpaušana trešajām personām?
:D
nu ja cilvis katrā topikā apraksta savas privātās dzīves sīkumus… vispār ideāls un pētāms arhitips, kur apvienojas akla aifonu mīlestība, ārisks pārākums, valodnieks un vēl vietējā futbola mīlnieks, komplektā ar “šovakar jāierauj”.
Prieks, ka vismaz Tu esi objektīvs, paraugs citiem, ieklausies citu viedoklī un spēj racionāli novērtēt notikumus Android un iOS pasaulē:D:D
Paskaties uz sevi no malas, ieej kādā nopietnā portālā – gsmarena, phonearena un palasi kā tur fanboji plosās. drusku paliks kauns – i par viņiem, i sevi.
Android vs iOS karš norit 11 gadus un pavisam godīgi – pirmos 6-7 gadus bumbu tiešām vairāk kontrolēja apple. Bet tā jau labu laiku ir sena pagātne un strauji attīstošajā tehnoloģiju pasaulē nekas nav slimāk, kā turēties pie vecām dogmām. Kad apple izdomās un uztaisīs kaut ko foršu – tā arī godīgi to pateikšu. Mīnvail – marš uz kādu futeni!
Baigi jāšancē. Nevaru īsti diskutēt ar Tevi. GSM Arena un Phone Arena regulāri lasu, bet tikai pašus apskatus. Komentārus nelasu. Droši vien, ka tur džeki vienkārši ārdās.
Bet par Apple un Android. Es negribu, lai tā būtu, bet manuprāt Apple ir labāks par jebkuru Android. Es biju agrāk Android nometnē, arī bļāvu tāpat kā Tu: Apple stagnē, utt.
Tomēr ar gadiem esmu sapratis, ka Android trubas netur līdzi Apple. Apple ieliek Androīdam kā stāvošam. Tas ir mans viedoklis. Tu noteikti, ka tā neuzskati.
Tā kā man ir abi, gan iPhone X gan dažādi androīda top modeļi – varētu vismaz 3 punktus, kuros Apple ieliek Androīdam kā stāvošam?
Vienmēr un visur ieliek. Bet es par to neesmu ne priecīgs, ne bēdīgs. Tas nav tik svarīgi. Katrs cilvēks lieto, ko grib: es tagad ikdienā lietoju abus.
Tātad uzskaitījuma nebūs – tikai tukša muldēšana. Punkts.
Es rakstu atbildi pie Lapsinieka komentāra. Pacieties bišķi.
OK, Jūs mani visi pārliecinājāt. Es saprotu un atzīstu savu kļūdu. Kilometrs ir garāks par jūdzi, Apple no Android (it sevišķi no Huawei) ir nozadzis notch, to, ka nav 3,5mm pieslēguma vietas, Apple ir pārņēmis no Android, to, ka nav SD kartes, arī tas, ka stikla kā korpusa materiāla risinājums un kameras novietojums – jā, to visu Apple ir nozadzis no Huawei!
Jūs mani pārliecinājāt: labākās ir Huawei trubas, kas ir no plastmasas. Vienīgi iOS ir kaut cik normāla OS, jo tur pēc Kristapa teiktā nav ierobežojumu!
Ļoti daudz vērtīga esmu uzzinājis lasot kursoru:D. Paldies!
:D
Neviens no šī visa neklaficējās kā parametrs, kurā ios ieliek androidam kā stāvošam.
nu moins… pamēģini pieiet pie šmirģeļa.
Bet tieši to jau Tu visu laiku bauro, ko es aprakstīju. Tie ir Tavi vārdi burtiski.
P.S. iOS ieliek Android tāpat kā laba mūzika ieliek šlāgerim. To jūt, bet izstāstīt nav tik viegli. Bet, nu OK katram sava gaume.
Līdz nākošai reizei!
Kas Tev ir ar to kļūdu un blusu meklēšanu gramatikā vai sintaksē? Kā tāds skolotājs:D Būtu labāk Tu pats iemācījies rakstīt. Tev pašam viss 1 kļūdās. Tu raksti “arhitips”:D Nav tāda vārda kā arhitips. Moš, Tu domāji arhetips, bet tas arī ir kontekstā nepareizi.
Iesaku, ja gribi izskatīties gudrs, tad apgūsti vismaz pareizrakstības pamatus. Savādāk nedaudz smieklīgi Tavs dižā intelekta pierādījums izskatās:D
tu tak esot “valodnieks”, no valodniekiem arī prasām vairāk. baigi ātri tev parasti tās “nākamās reizes” pienāk. pat ar sievietēm vieglāk – mēnešreizes nav tik bieži, kā tev verbālās caurejas. sen tak solīji ielikt spama sarakstā mani – tā kā bērnam gribas pateikt pēdējo vārdu?
Tu man esi spama sarakstā:) Man parādās e-pastā, ka pienācis spams (Tavi komentāri arī principā ir spams) un pirmā rindiņa no Tava komentāra. Izrādu Tev īpašu godu un parasti tomēr atveru visu Tavu mēstules saturu:)
Īss diskusijas rezumē – Tev Madara pieklājīgi palūdz trīs lietas nosaukt kāpēc tu domā, ka aifons ir the best, uz ko principā tava atbilde ir – izgrauzums, stikla aizmugure, kameras novietojums un 3,5 ligzdas/sd kartes trūkums. Un tad vēl tie murgi par klasisko mūziku, jūs ar džekiem aliņu dzerot klausāties klasisko mūziku? Jo tā tu parasti nobeidz katru diskusiju, tipa – jāskrien ar džekiem aliņu iedzert. Vai futeni paskatīties. Lūdzu, neraksti vairs, cilvēki tak lasa. Man vismaz ir attaisnojums – pāri tūkstim upvotes kursorā, a tu tikai ķengāties māki.
Lapsiniek, labi, ka Tu ļoti iejūtīgi un pieklājīgi raksti. Tavi komentāri ir pozitīvisma pilni. A, kas tā Madara tāda ir, lai es viņai taisnotos? Meita mana vai mazmeita?:D
Nē, nu malacis. Liels sasniegums Tev. Labāk tomēr sāc “manuāli” skaitīt savus Kursora upvotes. Varbūt automātiskā uzskaitē ir kļūda un Tev ir nevis 1000, bet varbūt pat 1002 vai 1003 upvotes. Pavadi brīvdienas skaitot savus upvotes un svētdien vakarā, kad būsi pabeidzis noteikti ziņo man par rezultātiem:) Gaidīšu:)
Lapsiniek, vēršos pie Tevis ar lūgumu. Es domāju, ka Tu saproti (lūdzu skatīt pielikumu). Es zinu, ka Tu tagad pāris dienas būsi ļoti aizņemts, jo manuāli pārskaitīsi savus upvotes, bet man ļoti negribētos atkal nosmērēties pirmdienas rītā (kad Tu būsi pabeidzis un gribēsi atkal turpināt slavēt kaķus kopētājus), tīrot Tavu drazu no mana e-pasta! Milzīgs paldies!!!
past
Tev, Lapsiniek, rājiens. Biju iztīrījis spama mapi, bet Tu atkal to pieķēzīji.