Tīmekļa pārlūku kari turpinās! Pēc vairākiem mākslīgā intelekta darbinātiem tīmekļa pārlūkiem pie mums nonāks arī Samsung Internet pārlūks Windows datoriem. Datoros Samsung Internet nonāks 13 gadus pēc tā iznākšanas Android viedierīcēs.
Samsung Internet sākotnēji beta stadijā būs pieejams Korejā un ASV, pēcāk to piedāvās visā pasaulē, bet pagaidām nav zināms, kad tieši. Samsung Internet varēsi izmantot kopā ar Windows 10 (1809 vai jaunākā versijā), Windows 11 un tas pat darbosies kopā ar Arm procesoriem.
Datora versijā būs pieejamas tās pašas funkcijas, kas mobilajā – izsekošanas rīku bloķēšana, kas neļauj ielādēt sīkfailus, kā arī privātuma informācijas panelis, kurā var izvēlēties, ko tieši bloķēt. Samsung integrējis Galaxy AI arī datora pārlūkā, Browsing Assist ļaus kopsavilkt un tulkot tīmekļa lapas dažādās valodās. Būs arī iespējams pārslēgties uz viedtālruni un turpināt tīmekļa pārlūkošanu no tās vietas, kur paliki datorā.



Kam tas ir vajadzīgs?
Pamatā jau Samsung un šī zīmola produktu lietotājiem.