Web Analytics
More
    Reklāma

    “Sony” turpmāk paši neražos arī savus premium klases viedtālruņus

    Jaunākie raksti

    Maija sākumā rakstījām, ka izziņots jaunais Sony Xperia 1 VII flagmanis. Nu tapis zināms, ka Sony savus Xperia flagmaņus vairs neražos savās rūpnīcās. Lai noturētu virs ūdens savu nelielo viedtālruņu divīziju, Sony jau kādu laiku trešo pušu rūpnīcās ražo savus vidējās klases viedtālruņus. Tā vien rādās, ka šāds solis izlemts arī flagmaņu klases veikumiem.

    Ražotājs ziņo, ka tas nav īstermiņa lēmums, bet ilgtermiņa stratēģija, kas iespējams nozīmē, ka nākotnē tiksim pie ierīcēm, kam būs pieejamas meinstrīmīgākas komponentes. Līdz šim Sony Xperia viedtālruņi tika ražoti trīs Sony rūpnīcās. Divas no tām atradās Taizemē, bet viena Ķīnā. Šobrīd vairs nevienā no šo rūpnīcu ražoto ierīču sarakstiem vairs nav atrodams vārds “viedtālrunis”.

    Tiek ziņots arī, ka jaunais Sony Xperia 1 VII esot veidots trešo pušu rūpnīcās. Tiesa gan līdz tam vēl jāpaciešas, jo šis modelis veikalu plauktos parādīsies vien jūlijā.

    Reklāma
    Paziņot par jaunumiem
    Paziņot par
    0 komentāri
    Reklāma