Kopbraukšanas pakalpojumu sniegšanas milzis Uber aktīvi strādā pie tā, lai klientiem piedāvātu pašbraucošas mašīnas līdzīgi kā Waymo – Uber vienojies ar uzņēmumu “Momenta”, lai jau nākamgad klientiem Eiropā nodrošinātu mašīnas, kas braucienus spēj veikt pašas.
Uber paziņojums par sadarbības noslēgšanu bija klasiski korporatīvajā stilā – apvienojot Uber tīklu un Momenta tehnoloģijas klientiem tiks nodrošinātu pašbraucošu taksometru pakalpojumi.
Momenta ir ķīniešu uzņēmums, kuru atbalsta arī amerikāņu koncerns General Motors. Sadarbības rezultātā Ķīnā tika izmantoti Cadillaq Lyriq auto, testējot dažādas sistēmas noteiktās Šanhajas zonās. GM arī sākotnēji investēja 300 miljonus dolāru.
Pirmie augļi Uber un Momenta sadarbībai būs redzami nākamā gada sākumā, kad plānots uzsākt braucienus. Uzsvērts, ka sākotnēji mašīnā atradīsies cilvēks, lai uzraudzītu drošību, bet ar laiku pakalpojums pārtaps par pilnvērtīgu, pašbraucošu taksometru.



Cerams ka ar laiku nonāks arī pie mums.
Pēc simts gadiem kad būs uzzīmējuši kartes visām bagātajām pilsētām :D
Simts gadu. Ar Tādu pseidonīmu jābūt optimistam.
Gaidam ar nepacietību 👍