Web Analytics
More
    Reklāma

    Amatu atstājis “Discord” līdzdibinātājs un izpilddirektors Sitrons

    Jaunākie raksti

    Par aiziešanu no amata paziņojis tērzēšanas platformas “Discord” līdzdibinātājs un izpilddirektors Džeisons Sitrons (Jason Citron). Viņa darba pienākumus no 28. aprīļa sāks pildīt bijušais “Activision Blizzard” un “King” izpilddirektors Humam Sakhnini. Tikmēr Sitrons paliks direktoru padomē un darbosies kā izpilddirektora padomnieks.

    Komentējot savu lēmumu pamest “Discord” vadītāja posteni, Sitrons norāda, ka jau no paša sākuma uzņēmuma misija ir bijusi cilvēku pulcēšana tur, kur viss notiek par un ap spēlēm. Viņš uzsver, ka šai misijai veltījis savu karjeru un uzskata, ka vadības grožu nodošana Sakhnini ir pareizais solis, domājot par “Discord” nākotni un turpmāko izaugsmi. Te konkrētāks iemesls varētu būt “Discord” vēlme kļūt par publisku kompāniju. Tieši Sakhnini ir vajadzīgā pieredze kā publiska uzņēmuma vadītājam.

    Šie plāni seko tikai pirms dažiem gadiem notikušajām sarunām, ka “Microsoft” par 10 miljardiem ASV dolāru varētu iegādāties “Discord”. Šāds plāns būtu visai loģisks, ņemot vērā, ka kompānijai pieder “Xbox”. Lai arī darījums tomēr netika noslēgts, gan “Xbox”, gan “PlayStation” platformas ieguva “Discord” integrāciju.

    Reklāma
    Paziņot par jaunumiem
    Paziņot par
    0 komentāri
    Reklāma