Web Analytics
More
    Reklāma

    Reddit ieviesīs abonēšanas maksu

    Jaunākie raksti

    Beidzot var oficiāli apstiprināt, ka sociālais tīkls Reddit plāno ieviest lietošanas maksu, lai piekļūtu noteiktai informācijai. Runas par to uzsākās jau pagājušā gada augustā, bet tagad var apstiprināt, ka tās ieviešana ir jau procesā.

    Reddit izpilddirektors Stīvs Hafmens (Steve Huffman) par to paziņojis un apstiprinājis nesen notikušajā finanšu rezultātu paziņošanā. Lietotājiem būs jāmaksā, lai piekļūtu pie noteiktiem rakstiem un sadaļām, bet ne par visu sociālo tīklu. Abonēšanas ieviešana ļaus Reddit izveidot jaunas satura izmantošanas iespējas, kā arī radīt īpašu saturu vai veidot privātas grupas.

    Protams, tas ir arī lielisks veids, kā nopelnīt naudu, jo tikai pagājušajā gadā sociālajam tīklam bija izdevies strādāt ar peļņu. Tikmēr lietošanas maksa uzdod vairākus jautājumus, uz kuriem pagaidām nav atbilžu. Reddit ir īpašs ar to, ka cilvēki brīvprātīgi moderē saturu, bet vai maksas gadījumā par to sāks arī maksāt. Daļēji tās ieviešana lauž pamata principu, uz kā ir veidots Reddit.

    Jau iepriekš sociālais tīkls saskāries ar lielu lietotāju un saistīto uzņēmumu sašutumu, kad tika uzsākta ļoti augstas maksas iekasēšana par API savienojumu. Pēc Hafmena teiktā, maksas saturs būs pieejams jau šogad.

    Avots9TO5Mac
    Reklāma
    Paziņot par jaunumiem
    Paziņot par
    0 komentāri
    Reklāma