Web Analytics
More
  Reklāma

  Ignitis ON atklāj elektroauto uzlādes centru “Rīga Plaza” stāvlaukumā ar vienu no lielākajām kopējām jaudām Latvijā

  Jaunākie raksti

  Viedo enerģētikas risinājumu uzņēmums SIA Ignitis Latvija atklājis Ignitis ON tīkla Latvijā lielāko elektroauto lieljaudas uzlādes centru ar 10 uzlādes punktiem modes un izklaides centra “Rīga Plaza” stāvlaukumā, ļaujot vienlaikus uzlādēt desmit automašīnas ar zaļu elektroenerģiju. Ignitis Latvija šī vērienīgā uzlādes punkta izbūvē ir ieguldījis aptuveni 500 tūkstošus eiro.

  Jaunā elektroauto uzlādes centra kopējā uzlādes jauda sasniegs 700kW, kas ir viena no lielākajām visā Latvijā. Seši no uzlādes punktiem nodrošina ātro uzlādi ar jaudu 200 kW un, lai sniegtu iespēju uzlādēt plašu automobiļu klāstu, uzlādes centrs ir aprīkots gan ar Eiropas standarta CCS2, gan arī Āzijas standarta CHAdeMO konektoriem. Turklāt jau tuvākajā nākotnē plānots veikt nākamos attīstības soļus, uzstādot vēl līdz 30 uzlādes punktus “Rīga Plaza” stāvlaukumā.

  “Mums, kā plašākajam un uzticamākajam lieljaudas elektrouzlādes staciju tīklam Baltijas valstīs, ir svarīgi izvietot jaunos uzlādes punktus vietās, kas ērti iekļaujas cilvēku ikdienas ritmā. Šie desmit elektroauto uzlādes punkti “Rīga Plaza” stāvlaukumā kā rīdziniekiem, tā viesiem ir pieejami Pārdaugavas punktā, kur satiekas vairāki valsts galvenās nozīmes ceļi. Turklāt tie ir pieejami, nešķērsojot Salu tiltu, un ļauj apvienot ātru un efektīvu auto uzlādi ar iepirkšanos, atpūtu vai maltītes ieturēšanu pirms došanās ikdienas gaitās vai ceļojumā,” stāsta Arturs Svekris, Ignitis ON elektroauto uzlādes tīkla vadītājs.

  ““Rīga Plaza” turpina atbalstīt ilgtspējīgus risinājumus un iniciatīvas, tāpēc priecājamies, ka sadarbībā ar Ignitis ON elektroauto uzlādes vietu skaits pie tirdzniecības centra ir papildināts ar jaunu pakalpojumu elektroauto īpašniekiem. Arvien vairāk cilvēku izvēlas pārvietoties ar videi draudzīgiem transportlīdzekļiem, tāpēc šis ir būtisks veids, kā varam atbalstīt tirdzniecības centra apmeklētājus un garāmbraucējus zaļāka dzīvesveida izvēlēs,” saka modes un izklaides centra “Rīga Plaza” pārvaldnieka “Colliers” aktīvu pārvaldes direktore Irīna Toropova.

  Visā Latvijā šobrīd ir pieejami teju 60 Ignitis ON uzlādes punkti, kas izvietoti kā Rīgā, tā reģionos. Jau ziņots, ka “Ignitis Group” trīs līdz piecu gadu laikā investēs vairāk nekā 115 miljonus eiro elektroauto ātrās uzlādes tīkla izveidē Baltijā. Uzņēmuma mērķis ir izveidot plašāko ātrās elektrouzlādes maģistrāli, kas savieno Baltijas valstis ar Polijas un Skandināvijas reģionu. Vairums no uzlādes punktiem būs lieljaudas uzlādes punkti, ar jaudu sākot no 150 kW.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Ziggy
  11.07.2024 14:30

  Uzprasiet IgnitisON – kad uzlādes stacijas būs redzamas vinu App⁉️

  Kursors.lv
  11.07.2024 14:36
  Reply to  Ziggy

  Kaut kur dzirdēju, ka viņi plāno sataisīt, lai lietotnē rādītos visas Baltijas uzlādes stacijas nevis tikai Lietuvā.

  Sergejs
  12.07.2024 11:01

  Šķiet ka viņiem mājaslapā par to bija. Šie principā malači, attīsta lietas daudzpusēji, tai skaitā ir viņiem arī akumulācijas pasākums kur uzkrāt pa dienu saražoto saules elektrību un nevis bateriju izskatā bet hydro – pumpē ūdeni augšup pa dienu.
  Un arī dividendes neskopojās maksāt, viens no labākiem dividenžu ienākumiem kas Baltijā ir no stabilām (cik nu kas mūsdienās var būt stabils) kompānijām

  Reklāma