Web Analytics
More
  Reklāma

  Hyundai ASV tiek apsūdzēts elektroauto pārdošanas datu viltošanā

  Jaunākie raksti

  Atsevišķi Hyundai dīleri ASV iesnieguši prasību Čikāgas Federālajā tiesā, apsūdzot korejiešu autoražotāju elektroauto pārdošanas datu viltošanā. Pieteikumā teikts, ka ražotājs dažādos veidos sodījis tos, kas nepiekrita iesaistīties šajās manipulācijās.

  Prasību pagaidām iesniedzis “Napleton Aurora Imports” un ar to saistītie frančīzes uzņēmumi. Tie norāda, ka autoražotāja Ziemeļamerikas nodaļa pieprasījusi lietot citus iekšējās uzskaites kodus, lai tādējādi palielinātu pārdoto mašīnu skaitu.

  Tie dīleri, kas piekrita iesaistīties, saņēma labākus cenu piedāvājumus un viņiem ātrāk tika piegādātas mašīnas, kas ir klientu pieprasītas. Prasības iesniedzēji uzskata, ka pieprasīti produkti bija pieejami mazākam dīleru skaitam, tādējādi klientiem mazinot izvēles iespējas, savukārt Hyundai publiski varējis lielīties ar labākiem pārdošanas datiem.

  Ražotāja pārstāvji tikmēr paziņojuši, ka par šo gadījumu uzsākta iekšējā izmeklēšana. Zināms, ka Hyundai risina tiesvedību Floridā, lai pārtrauktu sadarbību ar diviem uzņēmumiem, kas apsūdzēti seksuālajā vardarbībā. Šie abi uzņēmumi saistīti ar iepriekšminēto kompāniju, kas iesniedza prasību Čikāgā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma