Web Analytics
More
  Reklāma

  Huawei izziņo pašu veidotu programmēšanu valodu Cangjie

  Jaunākie raksti

  Neskatoties uz vairākām ASV un Eiropas sankcijām, Huawei joprojām turpina izgudrot un paplašināt savu ierīču un programmatūras klāstu. Nesen notikušajā izstrādātāju konferencē zīmols atklāja pašu radīto programmēšanas valodu, kas nosaukta par Cangjie.

  Huawei apgalvo, ka jaunā programmēšanas valoda tiks nodrošināta ar spēcīgu drošību, jo ko gan citu varētu gaidīt. Tāpat norādīts, ka Cangjie ir ļoti inteliģenta programmēšanas valoda. Uzņēmums izmanto terminu “īstā inteliģence”, dabiska scenāriju apstrāde ar augstu veiktspēju un spēcīgu drošību.

  Reklāma

  Huawei arī atklāja savus plānus integrēt Cangjie ar savu HarmonyOS ekosistēmu. Šī integrācija nodrošinās lietotājam draudzīgu izstrādes pieredzi. Cangjie ir iebūvēts AgentDSL ietvars, kas sajauc dabisko valodu ar programmēšanas valodu. Turklāt tā ir veidota, lai būtu viegla un mērogojama.

  Jaunā programmēšanas valoda atbalsta arī funkcionālo un objektorientēto programmēšanas stilu, kas paplašina tās izmantošanu dažādos virzienos. Huawei ir pielicis visas pūles, lai izceltu gaismā savas programmēšanas valodas Canjie priekšrocības. Lai par to visu pārliecinātos dzīvē, vēl būs nedaudz jāgaida, līdz tā iznāks tirgū un būs reāli izmantojama.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  25.06.2024 17:39

  Bez CCP hieroglifa pierē to pat izrunāt nav iespējams.

  Oskars
  26.06.2024 01:09

  Nu nav seit pateikts uz kadu valodu balstita ta kiniesu programmeshanas valoda.

  Skaks
  26.06.2024 21:16

  Pirmajā reizē izlasījās kā “kandža valoda” :D

  Reklāma