Web Analytics
More
  Reklāma

  “SpaceX” atsevišķās valstīs sāk tirgot “Starlink Mini”, tā cena – 599 dolāri

  Jaunākie raksti

  Pirms dažām dienām “SpaceX” izziņoja jaunu “Starlink” satelītu interneta ierīci “Starlink Mini”, kas ir izmēros mazāka un vieglāk pārvietojama. Saskaņā ar uzņēmuma sniegto informāciju tā sākotnēji maksās 599 USD, kas ir par 100 dolāriem vairāk nekā par standarta “Starlink” iekārtu.

  Lai izmantotu “Starlink Mini”, lietotājiem būs nepieciešams esošais standarta pakalpojuma plāns un par papildus 30 dolāriem mēnesī būs iespēja pievienot “Mini Roam” pakalpojumu. Līdz ar to, ja privātpersona vēlas izmantot gan standarta, gan šo Mini servisu, kopumā par satelītu interneta pakalpojumu saņemšanu būs jāmaksā 150 dolāri mēnesī.

  Reklāma

  Vienlaikus uzņēmums devis mājienu, ka laika gaitā “Starlink Mini” iekārta varētu kļūt lētāka. Pagaidām pieejams ierobežots skaits ierīču “reģionos ar augstu “Starlink” servisa lietojumu”. Īlons Masks vietnē “X” “Starlink Mini” nosaucis par “lielisku zemu izmaksu iespēju” un atklāja, ka ierīce vēlāk maksās “apmēram pusi no standarta “Starlink” ierīces cenas un arī abonements būs uz pusi lētāks”.

  Tāpat norādīts, ka “Starlink Mini” iebūvēts Wi-Fi 6 maršrutētājs un lietotājiem būs iespēja vienlaicīgi skatīties vairākas 4K tiešraides.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Robčiks
  23.06.2024 17:01

  Cena priekš Latvijas Standarta variantam ir 349eur vai 249eur plus 50eur mēnesī.

  Reklāma