Web Analytics
More
  Reklāma

  Renault sadarbosies ar ķīniešiem, lai izstrādātu elektrisko Twingo

  Jaunākie raksti

  Elektriskais Twingo ir Renault versija par nākotnes elektroauto par 20 tūkstošiem eiro. Iepriekš izskanēja ziņas, ka autoražotājs uzsācis pārrunas ar Volkswagen par kopīgu sadarbību izstrādē un ražošanā, bet šīs pārrunas ne pie kā nenoveda. Renault vadītājs Luka de Meo intervijā Automotive News Europe apstiprinājis, ka Renault lūko sadarboties ar ķīniešiem, lai ražotu šo un citus budžeta klases modeļus.

  Pagaidām viņš nav precizējis, kurš tieši ražotājs būs viņu partneris auto attīstībā, bet de Meo uzsver, ka elektriskais Twingo tiks ražots Eiropā. Renault šajā sadarbībā mācīsies no Ķīnas partneriem, kāds ir viņu darba process, lai ātri un efektīvi izstrādātu jaunu modeli. Tas, savukārt, varētu nozīmēt zemākas izmaksas arī nākotnes modeļiem.

  Lēti, plašām masām pieejami elektroauto ar saprātīgu nobraucamā attāluma rezervi – tas ir tas, ko šobrīd pieprasa tirgus un kas ir vajadzīgs, lai pāreja uz elektroauto notiktu masveidīgāk. Ļoti daudzi autoražotāji šobrīd steidz sagatavot šādus lētākus modeļus, satraucoties tieši par Ķīnas autoražotāju sagādāto konkurenci.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma