Web Analytics
More
  Reklāma

  “Eleport” uzsāk sadarbību ar starptautisko lielveikalu tīklu “Carrefour”

  Jaunākie raksti

  Elektroauto uzlādes infrastruktūras attīstītājs “Eleport” un starptautiskais lielveikalu tīkls “Carrefour” paziņo par sadarbības uzsākšanu Polijas tirgū. Tās ietvaros plānota 170 ātrās uzlādes punktu ieviešana vairāk nekā 70 “Carrefour” piederošos tirdzniecības objektos, kas atrodas 65 Polijas pilsētās. Sadarbības mērķis ir nodrošināt ērtu piekļuvi elektroauto uzlādes staciju tīklam, kā arī veicināt videi draudzīgu transporta veidu izmantošanu.

  Ar parakstīto līgumu tiek izveidota “Carrefour” un “Eleport” kopīga iniciatīva, kuras mērķis ir attīstīt elektroauto uzlādes staciju tīklu visā Polijā. Pateicoties šai sadarbībai, “Carrefour” varēs piedāvāt vēl lielāku komfortu saviem klientiem, nodrošinot vienkāršāku un pieejamāku uzlādi elektromobiļu īpašniekiem, izmantojot enerģiju no 100% atjaunojamiem enerģijas avotiem.

  ””Carrefour” globālās stratēģijas galvenais mērķis ir paātrināt uzņēmuma pārmaiņas, apņemoties veicināt pieejamību klientu vidū, veidojot nākotnes uzņēmumu un nostiprinot uzņēmuma ilgtspējīgas attīstības modeli. Visi šie elementi ir atrodami sadarbībā ar “Eleport” – elektroauto uzlādes infrastruktūras attīstība mūsu objektos ir daļa no mūsu centieniem sasniegt ilgtspējīga uzņēmuma attīstību, kas ir ārkārtīgi svarīgi, reaģējot uz pašreizējām ekonomiskajām un vides problēmām,” norāda Agata Kopitiņska (Agata Kopytyńska), “Carrefour Polska” izpildkomitejas locekle un nekustamā īpašuma aktīvu direktore.

  No “Eleport” viedokļa raugoties, iespēja sadarboties ar tik pazīstamu partneri kā “Carrefour” ir liels potenciāls elektroauto tirgus un uzlādes infrastruktūras turpmākai attīstībai. “Sadarbība ar “Carrefour” ir vēl viens pagrieziena punkts, kas stiprina mūsu klātbūtni Polijas tirgū. Pateicoties šai sadarbībai, mēs varēsim piedāvāt saviem klientiem vairākos desmitos Polijas pilsētu iespēju ātri uzlādēt savus automobiļus, apvienojot to ar ikdienas iepirkšanos. Esam īpaši gandarīti, ka esam atraduši partneri, ar kuru mums ir kopīga vēlme aktīvi veidot videi draudzīgus risinājumus transporta jomā,” uzsver “Eleport” pārdošanas direktors Pāvels Doļeciņskis (Paweł Doleciński).

  “Carrefour” un “Eleport” līgums ir solis ceļā uz ilgtspējīgas attīstības veicināšanu un atbalstu ekoloģiskām iniciatīvām mazumtirdzniecības nozarē. Plānotā infrastruktūras paplašināšana aptvers stratēģiski izvietotas vietas visā Polijā, kas ne tikai palielinās elektromobiļu izmantošanas ērtumu, bet arī mudinās vairāk cilvēku apsvērt videi draudzīgas transporta iespējas.

  Elektroauto uzlādes staciju uzstādīšana visās lokācijās plānota līdz 2025. gadam, taču pirmās lietotājiem būs pieejamas jau pavisam drīz.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  7 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Profs
  03.06.2024 19:22

  wow – preses relīzi atsūtīja kursoram no Polijas?:)

  Kursors.lv
  03.06.2024 19:39
  Reply to  Profs

  Preses relīzi saņēmām no vietējā PR kantora ar kuru, acīmredzot, strādā Eleport.

  Profs
  03.06.2024 20:03

  ai – nebiju pamanījis, ka Eleport ir arī Latvijā tāpēc biju pārsteigts par preses relīzi.

  Kursors.lv
  03.06.2024 20:18
  Reply to  Profs

  Kā var nepamanīt vienu no lielākajiem elektrouzlādes operatoriem Latvijā? :D

  Profs
  03.06.2024 20:58

  apskatījos kartē – izrādās pat gandrīz katru dienu eju garām vienai Eleport uzlādes vietai un nekad nebūtu iedomājies, ka kaut kur parkingā ir tā:) Laikam jau tomēr tie, kam ir elektro auto vairāk par to piedomā

  Elektriķis
  03.06.2024 20:41
  Reply to  Profs

  Tu esi “citā orbītā”!

  Karlis
  05.06.2024 21:45
  Reply to  Elektriķis

  Aha. Kur cīsiņus tirgo. Un vismaz divi kafijas automāti.

  Reklāma