Web Analytics
More
  Reklāma

  “X” apstiprina, ka drīzumā paslēps “laikus”

  Jaunākie raksti

  Mikroblogošanas vietne “X” paziņojusi, ka drīzumā pārtrauks publiski rādīt ieraksta saņemto atzīmju “patīk” skaitu. Šos plānus nupat apstiprinājuši “X” inženieri pēc tam, kad žurnālisti “X” lietotnē “iOS” ierīcēs atklāja karodziņu, kas vēstī par gaidāmajām izmaiņām.

  Atklāts, ka, izslēdzot karogu, sadaļa “Patīk” tiek pilnībā noņemta no visiem lietotāju profiliem. Šis atklājums kopīgots “X” un pēc tam plānotās izmaiņas apstiprināja arī “X” inženieri, sakot, ka atzīmes “patīk” tiks padarītas privātas. Viens no iemesliem šādam lēmumam tiek minēts tas, ka publiski “patīk” veicinot nepareizu uzvedību. Piemēram, cilvēki mēdz satraukties par to, ko citi padomās, ieraugot, ka viņi ielaikojuši kādu ierakstu.

  Reklāma

  Lai kliedētu radušos apjukumu, “X” vecākais programmatūras inženieris Enrike Berragans norādīja, ka lietotāji joprojām varēs redzēt, kam patīk viņu ieraksti. Tāpat būs iespēja redzēt “patīk” skaitu visiem saviem ierakstiem, atbildēm utt. Uzņēmums norāda, ka šāds solis varētu veicināt to, ka lietotāji sāks aktīvāk sev tīkamus ierakstus atzīmēt ar “patīk” un tādējādi izveidot atbilstošāku algoritmu sadaļai “For You”.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Biteme
  24.05.2024 12:21

  “Laiki” ir pūļa motors. Ieraudzīt, nolaikot, aizmirst, ieraudzīt, …

  mini
  24.05.2024 13:50

  Kursorā vajadzētu izdomāt veidu paslēpt Biteme.

  Biteme
  24.05.2024 15:59
  Reply to  mini

  Sametiet pa visiem man eur999 un būs jums miers. Pārtaisīt komentu sistēmu diez vai būs lētāk.

  Skaks
  24.05.2024 18:18
  Reply to  mini

  Un te “like” sistēma sāk noderēt xD

  Krotow
  24.05.2024 14:55

  Ir valstis, kur par “laikiem” pie “nepareizajiem” rakstiem tevi vnk iesēdina.

  Reklāma