Web Analytics
More
  Reklāma

  Prezentēts pilnībā jaunais un sportiskais BMW M4 CS

  Jaunākie raksti

  Jaunais BMW M4 CS apvieno modernu aprīkojumu ar ekskluzīvām dizaina iezīmēm. Ieviestie veiktspējas, dizaina un aprīkojuma elementi sniedz iespēju izbaudīt neatkārtojamu braukšanas pieredzi. Modelim raksturīgā dzinēja veiktspēja, astoņu pakāpju M Steptronic pārnesumkārba un M xDrive inteliģentā pilnpiedziņa piešķir jaunajam BMW M4 CS dinamiku un pārliecību jebkuros braukšanas apstākļos.

  Īpaša veiktspēja ar jaudīgo sešu cilindru motoru

  Jaunais BMW M4 CS ir aprīkots ar īpaši jaudīgu sešu cilindru dzinēju, piešķirot automobilim tam raksturīgo sportisko braukšanas dinamiku. Veiktie atjauninājumi nodrošina M modelim raksturīgo veiktspēju, kur dominējošais faktors ir tūlītēja jaudas padeve, kas turpinās automobilim sasniedzot maksimālo apgriezienu diapazonu. Jaudīgais dzinējs nodrošina iespaidīgu paātrinājumu – BMW M4 CS uzņem ātrumu no 0 līdz 100 km/h tikai 3,4 sekundēs, savukārt no 0 līdz 200 km/h – 11,1 sekundē.

  Reklāma

  Uzlabota automobiļa vadāmība un stabilitāte

  Jaunā modeļa inteliģentā pilnpiedziņas tehnoloģija vienmērīgi sadala motora jaudu starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, tādējādi uzlabojot automobiļa vadāmību un stabilitāti jebkurā situācijā. Jaunā BMW M4 CS šasijas tehnoloģija ir precīzi pielāgota dzinēja veiktspējas raksturlielumiem, vispārējai automobiļa koncepcijai un tā svara sadalījumam. BMW M4 CS adaptīvās balstiekārtas un elektroniski vadāmie amortizatori, kā arī elektromehāniskā M Servotronic stūres iekārta ar mainīgu pārnesumu un integrētā bremžu sistēma, nodrošina modelim raksturīgo braukšanas dinamiku.

  Samazināts automobiļa svars, izmantojot vieglākus konstrukcijas elementus

  Jaunā BMW M4 CS veiktspējā liela nozīme ir plaši izmantotajiem vieglākas konstrukcijas elementiem. Automobiļa detaļās izmantota no oglekļa šķiedras izgatavota plastmasa (CFRP) jeb karbons. Izcils piemērs ir karbona jumts, kas ar savu nelielo svaru nodrošina automobiļa veiklu un dinamisku vadību. Šāds princips ievērots arī automobiļa salonā – pārslēgšanas slotiņas uz stūres rata un salona apdares elementi arī ir izgatavoti no CFRP. Kopumā vieglākas konstrukcijas materiāli samazina automobiļa svaru par aptuveni 20 kg, salīdzinot, piemēram, ar BMW M4 Competition Coupé.

  Ekskluzīvas dizaina funkcijas

  BMW M4 CS atklāj savu unikālo raksturu ar virkni individuāla dizaina elementiem. Uzmanību piesaistoši priekšējie lukturi papildina jaunā modeļa dizainu. BMW M4 CS aizmugurējie lukturi ir vizuāli izteiksmīgi, un izmantotā Laserlight tehnoloģija ne tikai rada spēcīgu starojumu, bet arī izceļas ar sarežģītiem optisko šķiedru gaismas blokiem, radot pamanāmu 3D efektu. Pateicoties augstas kvalitātes materiāliem un ekskluzīviem dizaina elementiem, BMW M4 CS apvieno modelim raksturīgo sportisko garu ar dažādām komforta funkcijām, kas paredzētas pārvietojoties ikdienā.

  Intuitīva funkciju vadību ar jauno BMW iDrive

  Jaunākā BMW iDrive sistēmas versija, kas balstīta uz BMW Operating System 8.5, nodrošina intuitīvu dažādu automobiļa funkciju vadību. BMW izliektais displejs ir vērsts pret autovadītāju, tādējādi saglabājot visu uzmanību notiekošajam uz ceļa. Papildus M sērijas automobiļiem raksturīgajai grafikai sistēma tagad piedāvā arī jaunu automātiskās klimata kontroles vadības veidu: temperatūras un ventilācijas iestatījumus, kā arī sēdekļu apsildi var kontrolēt ar pieskārienu vai ar balss komandu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Labvēlis
  09.05.2024 15:00

  Ja parasti auto domājas ka vajadzētu mazāku numurzīmi vai kā labāk novietot lai mazāk nosedz dizainu, tad šim veprēnam tieši vajag kaut kādu lielo no belaza.

  Biteme
  09.05.2024 15:29
  Reply to  Labvēlis

  Dullais, šeit jau standarta numurs pietiekami aizsķērso gaisa plūsmu nāsīs un traucē dzinēja dzesēšanai pie lielām slodzēm) Dabūs vēl papeļu pūkas un pēc pārkaršanas noklapēs!

  n0@$$
  09.05.2024 15:05

  Par to naudu var nopirkt divas Tesla Model 3 Performance un vēl paliks nauda.

  Reklāma