Web Analytics
More
  Reklāma

  “X” maksas abonenti tagad servisā var publicēt gara formāta rakstus

  Jaunākie raksti

  Gadiem ejot, redzams, ka lietotne “X” no mikroblogošanas platformas mērķtiecīgi pāriet makroblogošanas platformā, ļaujot lietotājiem izteikties arvien garāk un plašāk. Iekļaušanās 140 zīmju limitā jau sen ir pagātne, kas kaut kādā ziņā atņem “X” savu unikalitāti. Taču vienmēr būs cilvēki, kuri grib pateikt vairāk, un arī to var izdarīt šajā platformā. “X” paziņojis, ka “Premium+” abonenti tagad var izveidot garāka formāta saturu, izvēloties opciju “Articles”.

  Jaunā iespēja savā ziņā konkurēs ar platformu “Substack“, kas fokusējas tieši uz garas formas saturu un iespēju to abonēt. Tāpat “X” piedāvā dažādas teksta formatēšanas opcijas, piemēram, treknraksts, slīpraksts, pasvītrojums, kā arī iespēju izveidot sarakstus, lai padarītu uzrakstīto sakārtotāku. Būtiski, ka tekstu var papildināt arī ar attēliem un videoklipiem, kas būtībā ļauj izveidot pilnvērtīgu bloga ierakstu.

  ReklāmaAdvertisement

  Tiem, kuri izmanto šo jauno opciju, profilā parādīsies jauna sadaļa “Articles”. Tikmēr sekotāju laika joslā šie ieraksti būs redzami kā parasta “X” ziņa, pareizāk sakot – saite uz to. Vienlaikus šie garā formāta raksti no pārējiem būs atšķirami ar pievienotu unikālu ikonu un izkārtojumu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Gatis
  11.03.2024 17:58

  Sačakarēja manu mīļāko platformu. Tagad pilns ar onlyfans dāmām un krievu propagandu, bagus mēnešiem ilgi salabot nevar. Twitter agrāk lietoja salīdzinoši inteliģenta auditorija, bet tagad platforma ir pārvērtusies par miskasti

  trx450
  11.03.2024 19:49
  Reply to  Gatis

  Kas vainas dāmām

  Ainaro Bernato
  11.03.2024 23:20
  Reply to  trx450

  Ej uz Pornhub!

  Trx450
  12.03.2024 07:11
  Reply to  Ainaro Bernato

  Nu aiziet var daudz kur.

  Reklāma