Web Analytics
More
  Reklāma

  Samsung prezentē jaunos A sērijas viedtālruņus – Galaxy A55 5G un Galaxy A35 5G

  Jaunākie raksti

  Samsung prezentē jaunos A sērijas viedtālruņus – Galaxy A55 5G un Galaxy A35 5G. Abas ierīces ir aprīkotas ar plašām drošības funkcijām, piemēram, Knox Vault, kā arī jaunām fotografēšanas iespējām, kas radītas, iedvesmojoties no Galaxy flagmaņu kameru inovācijām. Kvalitatīvai satura baudīšanai, viedtālruņos iestrādāts satriecošs displejs, kas pielāgojas lietotāja apkārtējai videi.

  “Jaunā Galaxy A sērija apliecina Samsung apņemšanos nodrošināt labākās mobilās inovācijas visās viedtālruņu cenu kategorijās, padarot jaunāko tehnoloģiju klāstu pieejamu vēl plašākam lietotāju lokam. Mēs priecājamies, ka šogad Galaxy A sērijā vēl lielāka uzmanība pievērsta drošības risinājumiem, tostarp pirmo reizi šajā sērijā pieejama Knox Vault datu aizsardzības sistēma. Taču nav aizmirsts arī par būtiskiem uzlabojumiem jau iecienītajās ierīces funkcijās, kas noder satura veidošanā un baudīšanā” norāda Jurijs Bušmaks, Samsung MX (Mobile eXperience) produktu un mārketinga nodaļas vadītājs Baltijā.

  Reklāma
  Advertisement

  Izklaide un radošums: foto iespējas un displeja kvalitāte

  Gan Galaxy A55 5G, gan Galaxy A35 5G piedāvā satriecošas fotografēšanas iespējas, tostarp tādas funkcijas kā optiskā un digitālā attēla stabilizācija, kas nodrošina izteiksmīgas fotogrāfijas un videoklipus pat filmējot kustībā. Pateicoties uzlabotajai Nakts foto funkcijai un 12 bitu HDR Nakts portreta režīmam, Galaxy A55 5G uzņem vēl skaidrākas un izteiksmīgākas fotogrāfijas pat vājā apgaismojumā un uzlabo gala rezultātu ar mākslīgā intelekta tehnoloģiju.

  Lietotāji var skatīties jaunākos seriālus vai pārlūkot sociālos medijus, ar Super AMOLED displeju, kas nodrošina pārsteidzoši skaidru Full High Definition izšķirtspēju. Turklāt 6,6 collu ekrāns būs skaidrs un spilgts dažādos apgaismojumos, pateicoties Vision Booster funkcijai.

  Digitālās drošības risinājumi ar ilgtermiņa efektivitāti

  Galaxy A55 5G un Galaxy A35 5G lietotājiem būs pieejami līdz pat četru paaudžu Android OS un One UI atjauninājumi un piecu gadu drošības atjauninājumi, optimizējot ierīču dzīves ciklu un nodrošinot, ka tās ir aprīkotas ar visām jaunākajām Galaxy un Android funkcijām.

  Viedtālruņos pieejams Samsung Knox, kas ir viena no uzticamākajām drošības platformām pasaulē. Taču tagad pirmo reizi Galaxy A sērijas lietotājiem tiek piedāvāta viena no Samsung inovatīvākajām drošības funkcijām – Samsung Knox Vault, kas līdz šim bija pieejama tikai Galaxy flagmaņu ierīcēs. Tas ir uz aparatūru balstīts un pret viltojumiem pasargāts drošības risinājums, kas nodrošina visaptverošu aizsardzību pret uzbrukumiem gan aparatūrai, gan programmatūrai. Tā kā sistēma ir fiziski izolēta no galvenā procesora un atmiņas, tā vēl efektīvāk pasargā vissvarīgākos datus, tostarp bloķēšanas ekrāna PIN kodus un paroles. Samsung Knox Vault sniedz iespēju ar korektajiem akreditācijas datiem attālināti piekļūt sava viedtālruņa informācijai, pat ja ierīce ir nozaudēta vai nozagta.

  Lai nodrošinātu vēl plašākas aizsardzības iespējas, Galaxy A sērijā ir pieejams Auto Blocker papildu drošības funkcija. Ieslēgta, tā bloķē lietotņu instalēšanu no neatļautiem avotiem, nodrošina lietotņu drošības pārbaudes, lai pārbaudītu iespējamas ļaunprogrammatūras klātbūtni un bloķētu potenciāli ļaunprātīgas darbības un programmatūras instalēšanu ierīcē, kad tā ir pievienota ar USB kabeli.

  Jauno Galaxy A sērijas ierīču lietotājiem pieejams arī Galaxy drošības un privātuma informācijas panelis, kas ļauj vieglāk nekā jebkad redzēt un kontrolēt, kas notiek ar viņu datiem. Private Sharing funkcija ļauj droši un šifrēti koplietot privātus failus. Lai nodrošinātu konfidencialitāti, lietotāji var kontrolēt saņēmēja piekļuvi, faila derīguma termiņu, kā arī izvēlēties ierobežot ekrānuzņēmumus vai lejupielādes.

  Galaxy ekosistēmas priekšrocības

  Ierīces savienojumā ar Galaxy Fit3 vai Galaxy Watch6 viedpulksteņiem noderēs sportisko mērķu sasniegšanai, kā arī miega kvalitātes uzlabošanai. Taču, pateicoties Auto Switch funkcijai, uz ienākošajiem zvaniem varēs atbildēt uzreiz Galaxy Buds FE bezvadu austiņās. Galaxy viedtālruņi sniedz iespēju arī kopīgi strādāt pie piezīmēm Galaxy Notes lietotnē darba un ikdienas pienākumu plānošanai. Tāpat, izvēloties šīs sērijas ierīci atvasei, vecākiem savos Galaxy viedtālruņos būs pieejama Parental control funkcijas, kas ļaus pārliecināties par drošu un kontrolētu viedierīču lietošanu pat attālināti.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Jānis
  11.03.2024 14:03

  Būtu labāk pievienojuši detalizētu informācijas stāvokli par akumulatoru…

  Kursors.lv
  11.03.2024 14:08
  Reply to  Jānis

  Samsung Galaxy A35 5G un Galaxy A55 5G aprīkoti ar 5000 mAh akumulatoriem.

  Elvis
  11.03.2024 15:03

  Cerams, ka neizmantos tos pašus brāķētos ekrānus, ko ielika s24 sērijās ( grainy screen, mura effect, screen banding on gradients ) problēmām

  Ivis
  11.03.2024 16:50
  Reply to  Elvis

  Gan jau nebūs, A sērijai liek visu to labāko, S tāda testa sērija vien ir :)

  Karlis
  11.03.2024 20:14

  Samsung wallets būs pieejams?

  Pēča
  12.03.2024 10:17

  Izskatas, ka Šogad Samsung talāk par mārketinga abreviatūrām nav ticis.

  Šalīdzinot šī gada modeļi ar ieprieksējā gada gan A gan S sērijā, ir piemesti klāt tikai visvisādi ‘knox’ ‘Full High Defenition’ u.c. skaisti trendīgi funkciju nosaukumi. :D :D :D Bet realitatē ir tas pats pagājušā gada modelis(principā vienkaršs cpu-čipseta refresh) kurš tiek mēģināts celt, kā pilnīgi jauns un kruts šī gada modelis.

  Pat salīdzinot ar A53 5G(2gv. modeli) salīdzinot specifikācijā ir grūti saskatīt, kāpec gan lai gribētu maksat 500€ un vairāk pērkot A55 ‘atjaunojot’ savu viedtalruni kabatā

  Last edited 2 months ago by Pēča
  Reklāma