Web Analytics
More
  Reklāma

  Google par 60 miljoniem dolāru izmantos Reddit komentārus MI trenēšanai

  Jaunākie raksti

  Par abpusēju un oficiālu sadarbību paziņojuši uzņēmumi Google un Reddit, no kuriem pirmais izmantos Reddit forumā pieejamos lietotāju komentārus mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās modeļu trenēšanā.

  Patiesībā Reddit un Google ir sadarbojušies jau iepriekš, bet šobrīd ir oficiāli paziņots par nopietnāku sadarbību, Google mākslīgā intelekta trenēšanai. Uzņēmums izmantos API kanālu, lai no Reddit ielasītu lietotāju komentārus un saturu. Kā zināms, tad Reddit ir ļoti plaša lietotāju bāze, un platformā var atrast jautājumus un atbildes gandrīz uz visu.

  Reklāma

  Iepriekšējā gadā Reddit nonāca tehnoloģiju ziņu virsrakstos, sākot pieprasīt naudu par sava API kanāla izmantošanu. Tas veicināja to, ka liela daļa trešo pušu izstrādāto rīku pārtrauca savu darbību, tomēr Reddit šo soli skaidro ar savu datu vērtības apzināšanos, kas nebūtu jādod visiem par brīvu.

  Papildu mākslīgā intelekta trenēšanai, jaunā sadarbība nodrošinās to, ka tiks trenēts Google Vertex AI mašīnmācīšanās modelis, ko nodrošinās Google Cloud serviss un sadarbība ar Reddit. Darījuma vērtība ir 60 miljonu dolāru apmērā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Vietnieks
  25.02.2024 10:15

  Labāk 4chan. Visi redditisti ir cucki un vāji sojaspuikas

  Reklāma