Web Analytics
More
  Reklāma

  Negaidīts solis – HMD Global atvadās no Nokia nosaukuma izmantošanas

  Jaunākie raksti

  Jau iepriekš bija zināms, ka HMD Global gatavojas paši sava zīmola viedtālruņu izlaišanai, bet nekas vismaz tieši neliecināja par HMD Global atteikšanos no Nokia zīmola izmantošanas. Microsoft vēl 2016. gadā pārdeva HMD Global tiesības izmantot Nokia zīmolu viedtālruņu veidošanai. HMD Global tiesības izmantot Nokia zīmolu ir vēl vismaz 3 gadus.

  Vairākas skaidras zīmes norāda uz Nokia zīmola pamešanu, piemēram, Nokia.com/phones nu aizved uz HMD.com. Tāpat X (exTwitter) nu tiek izmantots @HMDglobal, nevis iepriekš izmantotais @nokiamobile lietotājvārds.

  HMD Global turpmāk vēlēsies, lai uzņēmumu saista ar nevis saīsināto HMD Global, bet gan pilno Human Mobile Devices nosaukumu. Vismaz tā var spriest no HMD.com vietnes. Interesanti, ka HDM.com vēl arvien pašā apakšā, nedaudz prom no acīm parādās Nokia zīmols. Iespējams, tas saistāms ar kaut kādu apsolītu ierīču atbalsta uzturēšanas laika periodu.

  Ekrānkopija HMD.com
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Jānis
  02.02.2024 11:49

  Nu nezinu, nezinu, es labāk palikšu pie parbaudītajām Samsung vērtībām…

  Biteme
  08.02.2024 15:49
  Reply to  Jānis

  Kādas īsti ir Samsung vērtības? Ko viņi piedāvā tādu, kā nav citiem par salīdzināmu vai mazāku cenu?

  Slapjais Bebrs
  07.02.2024 16:43

  Sen bija laiks.
  Uzskatu, ka HMD līdz galam sabeidza to, kas bija palicis pāri no Nokia “labā vārda” pēc Microsoft.

  Jancis
  08.02.2024 15:34

  Androīdiskās “Nokia” versijas, diemžel, tā pat vairs nevarēja īsti ieteikt. Sākotnējais haips aizgāja ar atbalsta trūkumu un konstantu underwhelming specifikāciju. Viņas bija gandrīz, bet ne gluži un ļoti tālu no inovācijām, ceru ka pati Nokia beidzot varētu pārņemt stafeti un kaut ko foršu uztaisīt.
  Gribu flipfōnu, bet ar aosp android un budžetā zem 500.

  Reklāma