Web Analytics
More
  Reklāma

  Arī “eBay” plāno masveidā atbrīvoties no darbiniekiem

  Jaunākie raksti

  Jaunākais tehnoloģiju gigants, kuru ietekmējusi ekonomikas lejupslīde un tirgus nenoteiktība, ir e-komercijas milzis “eBay”. Uzņēmums paziņojis, ka plāno atbrīvot no amatiem ap 1000 pilnas slodzes darbinieku, kas ir aptuveni 9% no kopējā darbspēka. Papildus tam “eBay” nākamo mēnešu laikā plāno samazināt arī darbuzņēmēju skaitu.

  Neskatoties uz to, ka pagājušajā ceturksnī “eBay” ziņoja par peļņu 1,3 miljardu ASV dolāru apmērā un stabilu darbību, uzņēmums šobrīd uzskata, ka pastāv “nepieciešamība pēc izmaiņām”. “eBay” prezidents un izpilddirektors Džeimijs Iannone norāda, ka uzņēmums var darīt vairāk, lai gūtu panākumus. Viņš apgalvo, ka “eBay” vajadzētu kļūt “izveicīgākam” un “ātrāk pieņemt lēmumus”, lai ilgtermiņā panāktu ilgtspējīgu izaugsmi.

  Reklāma

  Tāpat Iannone skaidro, ka pandēmijas laikā pieņēma darbā lielu skaitu strādājošo. Lai gan uzņēmums virzās pretī saviem mērķiem, kopējais darbinieku skaits un izdevumi pārsniedz “eBay” izaugsmi. 

  Jāpiezīmē, ka ar lēmumu samazināt darbaspēku “eBay” seko “Google”, “Discord”, “Twitch”, “Unity” un citiem uzņēmumiem, kuri gada sākumā jau pamanījušies veikt masveida darbinieku atlaišanu. 

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma