Web Analytics
More
  Reklāma

  Mūzikas straumēšanas servisiem Eiropā nāksies vairāk dalīties ar māksliniekiem

  Jaunākie raksti

  Eiropas Savienība izskata iespēju likt mūzikas straumēšanas servisiem godīgāk izturēties pret mazāk populāriem māksliniekiem, plašāk popularizējot to skaņdarbus un arī godīgi norēķinoties par mūzikas atskaņošanu.

  Eiropas Komisija konstatējusi, ka lai arī mūzikas straumēšana ir pats populārākais mūzikas patērēšanas veids, tomēr to nekādi likumi neregulē. Tas ļauj straumēšanas servisiem darīt visu pēc sava prāta. Vienlaikus tas nozīmē, ka mazāk zināmiem mākslinieki tiek mazāk popularizēti straumēšanas platformās, kā arī ar tiem ne vienmēr tiek taisnīgi samaksāts.

  Reklāma

  Straumēšanas servisiem nāksies arī pievērst uzmanību mākslīgā intelekta radītiem skaņdarbiem, lai dators nesāktu kopēt cilvēku radīto skaņdarbu.

  Mūzikas straumēšanas servisiem nāksies nodrošināt caurspīdīgumu par dažādiem ieteikumu algoritmiem, kā arī izmantotajiem mākslīgā intelekta rīkiem. Šis viss droši vien nepaliks nepamanīts no straumēšanas servisu puses. Visticamāk, kādā brīdī šādi Eiropas lēmumi būs iegansts celt pakalpojumu cenas.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma