Web Analytics
More
  Reklāma

  BMW valdes loceklis noraida spekulācijas par atteikšanos no iekšdedzes dzinējiem

  Jaunākie raksti

  Vācu autoražotāja BMW valdes loceklis izpētes un attīstības jautājumos Franks Vēbers kategoriski noraidījis izskanējušās spekulācijas, ka bavārieši varētu atteikties no iekšdedzes dzinējiem, pilnībā pārejot tikai un vienīgi uz elektroauto. Vācu medijos izskanēja runas, ka BMW varētu pārtraukt investēt iekšdedzes dzinējos, īpaši ņemot vērā to, ka konkurenti palielina ieguldijumus elektriskajos jaudas agregātos.

  BMW gatavojas prezentēt savas jaunās paaudzes elektriskās mašīnas ar nosaukumu Neue Klasse. Zināms, ka pirmais modelis būs elektrisks sedans aptuveni 3. sērijas izmēros, bet drīz pēc tam sekos jaunais iX3, bet vēlāk varam gaidīt ar jaunu, elektrisku M3 ar četriem elektromotoriem un jaudu virs 1000 zirgspēkiem.

  Vēbers atzīmējis jaunos Euro 7 izmešu standartus, kuriem BMW gatavo savus dzinējus. Viņš arī paskaidro, ka šīs tehnoloģijas tiek attīstītas ne tikai Eiropas, bet arī Ķīnas un ASV vajadzībām. BMW valdes priekšsēdētājs Olivers Cipse iepriekš publiski izteicis atbalstu sintētiskajām degvielām kā vienai no alternatīvām, kā saglabāt iekšdedzes dzinējus lietošanā.

  AvotsAutocar
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Bats
  20.12.2023 18:24

  Pirdīs dūmus līdz pēdējam pircējam!

  Ikšķilnieks
  23.12.2023 12:11
  Reply to  Bats

  Un tavs “elektriks vehiklis” pirdīs tos pašus dūmus no sadedzinātajam oglēm, kuras dedzina elektrības radīšanai.

  Reklāma