Web Analytics
More
  Reklāma

  KISS turpinās uzstāties kā virtuāli avatari

  Jaunākie raksti

  Glemroka viena no vizuāli izteiksmīgākajām grupām KISS parādījusi savus digitālos avatarus, kuri varētu turpināt koncertēt pēc grupas pastāvēšanas beigām. Pagājušajā nedēļā KISS uzstājās pēdējo reizi, noslēdzot 50 gadu pastāvēšanu ar četrus gadus ilgu End of the Road pasaules koncertturneju.

  KISS paziņoja, ka Paul Stanley, Gene Simmons, Eric Singer un Tommy Thayer pārtrauc koncertēt kopā, bet KISS ēra ar šo nebeidzas. Vismaz tā uzskata paši grupas dalībnieki.

  Visai slikti nofilmētā video var redzēt, kādi nu būs KISS avatari.

  Diemžēl izskatās, ka KISS fani galīgi nemaz nav mierā ar jauno, digitālo ēru. Daudzviet jau izskanējis sašutums par šādu pieeju, veidojot digitālus avatarus. Tāpat fani nav sajūsmā par grupas izjukšanu un to, ka pēdējā koncertā netika minēti bijušie KISS dalībnieki Ace Frehley, Peter Criss, Vinnie Vincent, Bruce Kulick, kā arī jau kādu laiku mirušie Mark St. John un Eric Carr.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  05.12.2023 18:02

  Cik tad ilgi var tos večus spīdzināt :) Kaut kad ir jāpieliek punkts. Ņemšanās ar avatariem nav saprotama – kam tādus vajag? Labak lai faniem paliek labas atmiņas par savu iemīļoto grupu spēka gados.

  Biteme
  06.12.2023 09:29
  Reply to  Krotow

  Ja līgums nav beidzies, tad ir jākapā vien tālāk, savā rumpī vai virtuālajā. Kredītņēmēji pastāstīs, ko nozīmē saistības.

  Ivis
  06.12.2023 09:14

  Nevaru iedomāties, kādēļ lai kāds dotos uz “konci” kur rāda multfilmas ar grupas fonogrammu?

  Reklāma