Web Analytics
More
  Reklāma

  Huawei HarmonyOS vairs neļaus palaist Android lietotnes

  Jaunākie raksti

  Huawei pirms vairākiem gadiem nācās pāriet uz HarmonyOS, kas bija tā saucamais Android Open Source Project (AOSP), netiekot pie Google Play veikala un Google servisiem, kuru skaitā ir arī navigācijas kartes un bezkontakta norēķini.

  Nu izskatās, ka Huawei ar HarmonyOS ies vēl tālāk, pa ceļam pazaudējot esošo iespēju izmantot Android lietotnes kopā ar HarmonyOS darbinātiem viedtālruņiem. HarmonyOS šobrīd darbina arī televizorus, planšetdatorus un pulksteņus, bet diez vai kāds gaidīja, ka HarmonyOS nepratīs izmantot Android lietotnes.

  Sagaidāms, ka HarmonyOS vairs nebūs vizuālu un visādi citādi pielāgots AOSP kods, tā vietā Huawei izmantos paši savu kodu, nevis Google veidotu.

  No Huawei tiek gaidīts, ka HarmonyOS Next izstrādātājiem paredzētā versija būs pieejama nākamā gada pašā sākumā. Nekas sīkāk par HarmonyOS Next nav zināms, bet diez vai šāda pieeja iekaros lietotāju sirdis Eiropā un ASV.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  15.11.2023 12:45

  Un pārvērtīsies par Ķīnas iekšējo OS. Vai tas ir labi vai nē, lai skatās paši.

  Biteme
  15.11.2023 12:52

  – kas ir harmonija?
  – kad iztiek bez android

  (apple māj ar augļkātiņu)

  Vards
  15.11.2023 19:25
  Reply to  Biteme

  :) :) :)
  Patiesākais komentārs ever :)

  Bumbulis
  16.11.2023 09:35

  Hujvejs ir padirsis jau EU tirgu. Es bez Google dzīvot netaisos, līdz ar to hujvejs mani ne par kādu cenu neinteresē.

  Ivars
  16.11.2023 14:11

  Nezinu kā citiem, bet man pieredze ar parasto Huawei GT SE watch bija ļoti neērta… aplikācijas ielāde rezultējās ar ntajiem brīdinājumiem no Google, aizliegumiem, beigās nācās pieslēgt Honor aplikāciju..brīnos kā vispār Huawei vēl tirgo, lai gan pati prece nav slikta….

  Reklāma