Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple izstrādā jaunus izturīgākus akumulatorus, kas nodrošinās ātrāku uzlādi

  Jaunākie raksti

  Apple laikam ir pēdējais tehnoloģiju uzņēmums, kas saviem viedtālruņiem nenodrošina ātro uzlādi. Izskatās, ka vēl pēc diviem gadiem tass beidzot varētu mainīties, jo uzņēmums strādā pie jaunas akumulatoru tehnoloģijas.

  Kā jau liela daļa uzņēmumu, Apple savu ierīču komponentes pasūta pie citiem ražotājiem, taču liela daļa no tām tiek izstrādātas uzņēmuma iekšienē. Klajā nākusi informācija, ka Apple veic izpēti un attīsta jaunus iPhone akumlatorus. Tā norāda, ka uzņēmums veic eksperimentus ar jaunu materiālu izmantošanu katodiem: niķelis, kobalts, mangāns un alumīnijs.

  Jaunā pieeja ievērojami palielinās silīcija saturu. Silīcijs izplešas, kad tas uzlādes laikā uzsilst, taču Apple ir atradis veidu, kā šo problēmu mazināt. Jaunais katoda sajaukums sola uzlabotu akumulatora blīvumu un ātrāku uzlādi. Tehnoloģiju gigants, iespējams, izmantos oglekļa nanocaurules kā novadīšanas materiālu, kas vēl vairāk uzlabos akumulatora veiktspēju.

  Tikmēr pirmie iPhone modeļi ar jauno bateriju varētu būt pieejami 2025. gadā, kad varētu iznākt iPhone 17 modelis. Tas nozīmē, ka izpētes un izstrādes darbs atrodas finiša taisnē, lai uzsāktu ražošanu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma