Web Analytics
More
    Reklāma

    “ChatGPT” tagad atbildes sniegs, balstoties uz reāllaika informāciju

    Jaunākie raksti

    Uzņēmums “OpenAI” nedēļas sākumā, 27. septembrī, iepazīstināja ar vairākiem mākslīgā intelekta (MI) čatbota “ChatGPT” atjauninājumiem. Viens no tiem ir tāds, ka robots tagad var sniegt atbildes uz vaicājumiem, balstoties uz jaunāko tīmeklī atrodamo informāciju. Šis atjauninājums uzreiz pieejams “ChatGPT” maksas abonementu “Plus” un “Enterprise” lietotājiem, taču pārējie jauno funkcionalitāti saņems mazliet vēlāk.

    “OpenAI” norādījis, ka “ChatGPT” tagad var pārlūkot internetu un sniegt lietotājiem aktuālāko informāciju, kā arī tiešas saites uz avotiem. Būtiski, ka iepriekš čatbots sniedza atbildes, kas balstītas uz informāciju, kas bija ne jaunāka par 2021. gadu.

    Jāpiezīmē, ka bez uz reāllaika informāciju balstītām atbildēm čatbots ieguvis vēl divas jaunas funkcionalitātes. Pirmā no tām ir balss saziņa, ko nodrošina teksta pārvēršanas runā MI modelis, kas var ģenerēt cilvēka balsij līdzīgu skaņu, balstoties tikai uz tekstu un īsu runas paraugu. Tāpat čatbots ieguvis spēju apstrādāt uz attēliem balstītus vaicājumus, kas ir noderīgi tādās situācijās, kad, piemēram, vajadzīgs padoms maltīšu pagatavošanā vai to saplānošanā, parādot robotam ledusskapa saturu.

    Reklāma
    Paziņot par jaunumiem
    Paziņot par
    1 komentārs
    vecākie
    jaunākie novērtētākie
    Inline Feedbacks
    View all comments
    Raimis
    29.09.2023 12:55

    ChatGPT atbildes sagatavošanai izmantoto interneta meklētājprogrammu BING. Ir sajūta, ka ChatGPT ir problēmas apstrādājot reāllaika datus, gala atbildes tiek saņemtas balstoties BING rezultātiem un jautājums vai tā maz tiek apstrādāta… Manuprāt pagaidām ChatGPT reāllaikā nespēj apstrādāt informāciju , piemēram, no pieciem dažādiem informācijas avotiem, salīdzināt tos un izveidot kopsavilkumu. Vai nu arī es neprotu uzrakstīt command promt normālu (

    Reklāma