Web Analytics
More
  Reklāma

  “Facebook” nomainījis logo, bet tikai acīgākie varēs noteikt atšķirību

  Jaunākie raksti

  Laikā, kad daudzi uzņēmumi nāk klajā ar jaunām ierīcēm, servisiem un uzlabojumiem esošajos, arī “Meta” nolēmusi atsvaidzināt savu sociālo tīklu tēlu un ienest tajos svaigas vēsmas un krāsas. Vārds “atsvaidzināt” šoreiz būs īsti vietā, jo “Facebook” ticis pie atjaunota logotipa. Jāsaka uzreiz, ka atšķirības starp veco un jauno logo varēs noteikt tikai paši vērīgākie.

  Pa kreisi vecais, pa labi – jaunais Facebook logotips

  Skatoties uz šiem logo, prātā nāk spēle, kurš sameklēs vairāk atšķirību. Taču patiesībā atšķirības ir tikai divas – jaunajam “Facebook” logo attēlā pa labi ir tumšāk zila krāsa, kā arī “f” burtam ir daži smalki uzlabojumi.

  Reklāma

  Komentējot izmaiņas “Facebook” logotipā, “Meta” uzsver, ka mērķis bija izveidot atsvaidzinātu logotipa dizainu, kas būtu drosmīgāks, pārliecinošāks un vizuāli redzamāks. Jaunie uzlabojumi, pēc “Meta” domām, nodrošinās lielāku harmoniju visā dizainā, kas ir galvenais lietotnes identitātes elements. Tāpat tumšāk zilā krāsa nodrošina lielāku kontrastu ar “f” burtu, kas arī mazliet izmainīts un rakstāms “Facebook Sans” fontā jeb burtveidolā. Uzņēmums arī uzsver, ka “Facebook” katru dienu izmanto divi miljardi aktīvo lietotāju, kas nozīmē, ka visas vizuālās izmaiņas redzēs daudzi cilvēki.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  fufcix
  22.09.2023 12:05

  jā, tas ir būtisks uzlabojums :-)

  Pēča
  22.09.2023 12:32

  Es to pretīgo pastaļa paletes krāsu uzreiz pamanīju. Ja neredzi atsķirību, varbūt ir laiks jaunam telefonam vai datora ekranam? ;)

  Biteme
  22.09.2023 12:41

  Kas, metasprāt, ir aktīvie lietotāji?

  KKTK
  22.09.2023 16:12
  Reply to  Biteme

  Troļļu fermas.

  Ecco
  23.09.2023 09:40

  Zaebis! Esmu pats acīgākais! Ju hūū!

  Reklāma