Web Analytics
More
  Reklāma

  YouTube testa režīmā ļauj spēlēt videospēles

  Jaunākie raksti

  Kaut arī Google noslēdza savu videospēļu straumēšanas projektu Stadia, tomēr pie apvāršņa ir parādījusies jauna iespēja spēlēt videospēles tiešsaistē. Tagad to varēs darīt YouTube Playables sadaļā.

  Šajā gadā ar visai lielu pārsteigumu Google noslēdza savu Stadia projektu, un tas bija pārsteigums projekta darbiniekiem un partneriem. Taču uzņēmums ir gatavs otro reizi mēģināt palaist šo ideju. Pagaidām YouTube Playables ir pieejams testa režīmā YouTube Premium lietotājiem, un to nepieciešams ieslēgt speciālajā Experiments sadaļā. Pēc tam Playables sadaļa parādīsies YouTube sānu malā.

  Reklāma

  YouTube Playables ir pieejams gan YouTube mobilajā lietotnē, gan pārlūka versijā. Tajā var spēlēt dažādas vienkāršas arkādes tipa spēles. Protams, nebūs iespējams palaist augstākā līmeņa AAA spēles, bet Playables var būt iespēja lietotājam pakavēt sev laiku vien uz pāris minūtēm. Pagaidām šī iespēja darbojas testa režīmā, un nav zināms vai tā nonāks pie ikviena lietotāja, un vai vispār turpinās savu eksistenci.

  Ja lasītāju vidū ir kāds YouTube Premium lietotājs, varbūt jums ir izdevies iegūt Playables sadaļu un variet padalītes ar iespaidiem?

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reinholds
  09.09.2023 16:27

  Ir premium, Experiments sadaļā rāda “No experiments are available right now.”

  spt-
  09.09.2023 21:09
  Reply to  Reinholds

  Noteikti geo-atkarīgs gluži kā xbox streamings.

  Reklāma