Web Analytics
More
  Reklāma

  Tesla Supercharger uzlādes punkti citu ražotāju mašīnām pieejami jau 19 pasaules valstīs

  Jaunākie raksti

  Elektroauto ražotājs Tesla turpina paplašināt programmu, kuras rezultātā Tesla Supercharger uzlādes punkti tiek padarīti pieejami ne tikai Tesla, bet jebkurai citai elektriskajai mašīnai. Šobrīd šāda iespēja ir jau 19 valstīs un kā pēdējā sarakstam pievienojusies Turcija.

  Protams, Turcija ir ļoti liela valsts un šobrīd tur atlasīti četri Supercharger punkti, kas pieejami visiem, bet tas ir sākums. Citviet Eiropā ir vairāki simti šādu vietu. Mums ģeogrāfiski tuvākās valstis, kur Supercharger punktā var lādēties jebkurš, ir Somija un Zviedrija. Tāpat to var darīt daudzviet Centrāleiropā, tostarp Vācijā, Dānijā, Austrijā un citās valstīs, taču sarakstā vismaz pagaidām nav Polijas, kuras šķērsošana allaž prasa pietiekami ilgu laiku.

  Citviet pasaulē šāda opcija tiek piedāvāta arī Austrālijā, Kanādā, ASV un Ķīnas kontinentālajā daļā. Zināms, ka Tesla arī pamazām sāk izvietot savus jaunās paaudzes V4 Supercharger lādētājus, kas spēj nodrošināt lielāku uzlādes jaudu. No tīmeklī publicētajiem fotoattēliem noprotams, ka tie jau veidoti ar domu par ekrānu un bezkontakta maksājuma karšu lasītāju, lai tos var ērti integrēt iekārtā. Tas jau saistīts ar Eiropas Savienības jaunajiem noteikumiem, kas pieprasa, lai jebkur uz TEN-T tīkla ceļiem var uzlādēties bez lietotnes, abonementiem utt., bet gan vienkārši norēķinoties ar maksājuma kartēm.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  ASh
  21.08.2023 12:05

  Polijā tāpat SC ir tik maz ka diži probz nerisinātu pat ja ļautu citiem lādēties :)

  Reklāma