Web Analytics
More
  Reklāma

  Instagram uzlabojums samazinās spama ziņu daudzumu

  Jaunākie raksti

  Instagram paziņojis par izmaiņām privātajām sarakstēm, lai tie cilvēki, kuri neseko profilam, varēs nosūtīt tikai vienu teksta ziņu, lai uzaicinātu tālākai saziņai.

  Lietotnes mērķis ir padarīt grūtāku saziņu un spamošanu no tiem kontiem, kuri neseko konkrētajam lietotājam. Tāpēc Instagram jau no jūnija testēja ierobežojumu, kas ļāva nosūtīt tikai vienu privāto teksta ziņu. Īpaši jāizceļ tas, ka ziņā varēs būt tikai teksts, lai sarakste netiktu papildināta ar kādām neatbilstošām bildēm un informāciju.

  Reklāma

  Ja ziņas saņēmējs akceptēs šo uzaicinājumu, saraksti varēs turpināt kā iepriekš. Iepriekš ikvienam bija iespēja sūtīt neierobežota daudzuma ziņas un saturu jebkuram kontam, kas nozīmē, ka visai ātri tas varēja kļūt nekontrolējami un uzmācīgi. Lai Instagram lietotāji saņemtu šo vienu rakstisko ziņu un uzaicinājumu saziņai, ir jāieslēdz speciāls drošības režīms.

  Šīs izmaiņas īpaši saistītas ar sieviešu lietotājām, kuras šādā veidā varētu tikt pasargātas no dažādiem uzmācīgiem un nepiedienīgiem piedāvājumiem no vīriešiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Žumapel
  06.08.2023 12:02

  Laikam block funkcija visiem nav pieejama. Un kur problēma ir botam piesekot un tad spamot?

  Krotow
  07.08.2023 15:58

  Nabaga japānietes tagad pat vairs nepieklājīgus piedāvājumus nesaņems. Bezmaz jātic ka Japāna pēc 50 gadiem būs pa lielam brīva un neaizņemta vieta.

  Reklāma