Web Analytics
More
  Reklāma

  Publicēti pirmie attēli ar jaunā Mini Cooper salonu

  Jaunākie raksti

  Mini publicējis pirmos attēlus ar jaunās paaudzes Cooper salonu. Ja salīdzinām ar šobrīd aktuālo modeli, jaunajā paaudzē salons padarīts krietni askētiskāks, proti, aiz stūres vairs nav instrumentu paneļa, bet gan tikai heads-up displejs. Mini gājuši citu ražotāju iemīto taciņu, instrumentu paneli un multimediju ekrānu sapludinot vienā. Piemēram, spidometrs tagad būs multimediju ekrānā.

  Zem ekrāna novietots vēlviens panelis ar fiziskām pogām. Stūre uz “diviem un desmitiem” padarīta krietni resnāka un arī pogas uz stūres vismaz vizuāli izskatās pamatīgākas.

  Ražotājs jau iepriekš prezentēja mašīnas dizainu, kas arī kopumā padarīts vienkāršāks nekā iepriekš. Zināms, ka jaunais Cooper būs pieejams ar elektrisko jaudas agregātu, kā arī iekšdedzes dzinēju. Elektriskajā izpildījumā piedāvājums sāksies ar Cooper E – tas aprīkots ar 181 zirgspēku jaudīgu elektromotoru uz priekšējās ass, kā arī 40,7kWh akumulatoru, kas ar vienu uzlādi nodrošinās ap 300 kilometriem ar vienu uzlādi WLTP ciklā. Cooper SE versijai pieejams 215 zirgspēku motors ar 54,2kWh akumulatoru. Tas sniegs apmēram 400km ar vienu uzlādi.

  Mini šobrīd ir nodemonstrējuši auto dizainu no ārpuses, salonu, snieguši informāciju par elektrisko jaudas agregātu, taču ražotājs pagaidām neatklāj, kad auto piedzīvos oficiālo pirmizrādi. Līdz tam noteikti vairs nav ilgi jāgaida, tāpēc gaidām jaunumus no Mini nometnes.

  AvotsMotor1
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  trx450
  22.07.2023 23:24

  Tajā planšetē vajag ieslēgt klasisko pūlsteni. Izskatītos glauni

  Krotow
  23.07.2023 18:39
  Reply to  trx450

  2006. gadā premium klases mersedesos visi paneļi jau bija digitālie. Taču pulkstenis paneļa vidū bija analogais – ar reāliem rādītājiem :)

  Biteme
  23.07.2023 21:02
  Reply to  Krotow

  Tas pulkstenis ir joprojām un pat neesmu drošs, vai tas ir prēmiuma mersis (ar nošļaupto pakaļu). Tiesa, pulkstenis ir kvarca un nav ik dienas jāuzvelk) bet acīs gan iekrīt nekavējoties.

  jhj
  03.08.2023 04:10
  Reply to  trx450

  pŪlksteni? seriously?

  Reklāma