Web Analytics
More
  Reklāma

  Google pārtrauc pirmās paaudzes Chromecast atbalstu

  Jaunākie raksti

  Oficiāli pārtraukts pirmās paaudzes Google Chromecast atbalsts, pirmās paaudzes modelis vairs nesaņems nekādas atjauninājumus vai atbalstu.

  Chromecast pirmo reizi tika izziņots 2013. gadā, tā ir Chromecast atslēgas izmēra ierīce, kas solīja nodrošināt Smart TV pieredzi gandrīz jebkuram televizoram par nieka 35 ASV dolāriem. Google pēcāk ir uzlabojusi sākotnējā Chromecast aparatūru ar jaunām versijām, lai spētu nodrošināt straumēšanas prasības.

  Reklāma

  Google pēdējo reizi atjaunināja Chromecast atbalsta lapu vēl aprīlī, kas nozīmē, ka paziņojums par Chromecast atbalsta pārtraukšanu ir palicis nepamanīts jau kādu laiku. Chromecast pirmās paaudzes ierīcēm vairs netiek nodrošinātas programmatūras vai drošības atjauninājumi, Google tām nepiedāvās nekādu tehnisko atbalstu. Lietotāji pat varētu novērot veiktspējas samazināšanos, vismaz tā vēsta Chromecast atbalsta lapa.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  01.06.2023 10:48

  No otras puses… Chromecast spraudekļi pēdējo 7-10 gadu laikā jau vairākas reizes atmaksājušies.

  ezgg
  01.06.2023 14:47

  Chromecast 2 tā arī joprojām kustās. Vienīgais, ko pēdējos laikos sanāk novērot – ka Youtube kvalitāte video dažreiz ir pēc “garastāvokļa” vai arī cik tam kanālam ir abonetāji. Tāda sajūta. Interesanti, ka vēl nesen netika rādītas 15 sekunžu reklāmas, jo tās vienmēr ir skipojamas uz mob/pc. Tiesa, pēdējā laikā jau esmu redzējis 2 pēc kārtas 15 sek neskipojamas reklāmas :( – uz telefona

  Dainis
  02.06.2023 08:41
  Reply to  ezgg

  Bez premium plāna tā YT nav lietojams

  Reklāma