Web Analytics
More
  Reklāma

  Izziņoti IT konferences HackCodeX runātāji

  Jaunākie raksti

  5. jūnijā Rīgā, Hanzas Peronā, norisināsies tehnoloģiju nozares konference, kurā piedalīsies starptautiskie un vietējie eksperti, lai apspriestu galvenās tendences datorzinātnē un tehnoloģiju biznesā. Konferences ietvaros norisināsies arī hakatona uzvarētāju apbalvošana un ātrās darba intervijas ar vadošajiem Latvijas IT uzņēmumiem.

  Organizatori informē, ka “HackCodeX” konference kalpos kā tikšanās vieta Eiropas tehnoloģiju un datorzinātnes ekspertiem. Foruma mērķis ir piedāvāt daudzveidīgu programmu, kas piemērota programmētājiem un tehnoloģiju nozares uzņēmējiem, sniedzot jaunas zināšanas par aktuālajām tēmām nozarē. Diskusijās un darbnīcās tiks pievērsta uzmanība mākslīgā intelekta attīstības nozīmei, datu un kiberdrošības izaicinājumiem, kvantu skaitļošanas jaunumiem, kā arī praktiskiem programmēšanas padomiem.

  Reklāma

  Konferencē prezentācijā savu redzējumu par mākslīgā intelekta veiksmīgu ieviešanu uzņēmumā un tā radītajām iespējām un izaicinājumiem pastāstīs “Atea Global Services” tehnoloģiju un attīstības vadītājs Pauls Jansons. Savukārt “Emergn Latvija” vadītājs Aldis Ērglis dalīsies ar pieredzi par to, kā mākslīgais intelekts un inovatīvas tehnoloģijas var tikt izmantotas, lai uzlabotu dzīves kvalitāti un veicinātu sabiedrības iekļaušanu. Turpinot tehnoloģiju attīstības tēmu, Latvijas Universitātes docents Maksims Dimitrijevs iepazīstinās ar jaunākajām tendencēm kvantu datorikā.

  Sarunu blokā par datu apstrādi un privātumu ar praktiskiem piemēriem dalīsies zvērinātu advokātu biroja “COBALT” vecākā speciāliste Anna Vladimirova-Kryukova, kā arī datorzinātnes doktorante, pasniedzēja un pētniece Anastasija Nikoforova. Papildus plānota arī diskusija par digitālo rīku attīstību ar SK ID Solutions vadītāju Kalevu Filu (Kalev Phil) un Emergn tehniskā direktora Fredrika Hagstroema (Fredrik Hagstroem) dalību. Kalevs Fils arī atsevišķā prezentācijā iepazīstinās klausītājus ar praktiskiem padomiem veidojot drošu kodu, kā arī galvenajiem kiberdrošības izaicinājumiem Eiropā. Aizraujošu lekciju sniegs arī IT speciālists un Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas dibinātājs Elviss Strazdiņš, kurš aicināja konferences tēmu izvēlēties saviem Twitter sekotājiem. Konferences noslēguma daļā dalībniekiem būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus vairāku ekspertu panelim.

  Ar pasākuma programmu iepazīties un iegādāties biļetes iespējams: hackcodex.eu/forum

  Papildus konferences programmai, tiks apbalvoti arī hakatona HackCodeX uzvarētāji, kas jau kopš sestdienas, 3. jūnija, Hanzas Peronā meklēs risinājumus dažādiem uzņēmumu un organizāciju izvirzītiem izaicinājumiem. Šajā gadā hakatonam pieteikušies vairāk kā 400 dalībnieki, kas attīstīs jaunus rīkus pieciem dažādiem izaicinājumiem. Konferences programmu papildinās ātrās darba intervijas ar vadošajiem IT uzņēmumiem, kurās piedaloties foruma dalībniekiem būs iespējams iepazīties ar uzņēmumiem, kas meklē jaunus dažāda līmeņa darbiniekus tieši tehnoloģiju jomā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma