Web Analytics
More
  Reklāma

  Samsung atklāj OLED ekrānu, kas spēs nolasīt cilvēka pulsu

  Jaunākie raksti

  Samsung izziņojis jaunu OLED displeju, kas būs spējīgs nolasīt cilvēka pulsu, kā arī atpazīt pirkstu nospieduma lasītāju jebkurā ekrāna vietā.

  Līdz šim pirkstu nopieduma lasīšanas tehnoloģija ekrānā bija ierobežota, jo patiesībā tā nebija iebūvēta pašā ekrānā, bet atsevišķs sensors atradās aiz displeja paneļa, un tam bija jābūt noteiktā vietā. Jaunais Samsung OLED displejs beidzot maina šo tehnoloģiju, jo gaismu nolasošās fotodiodes būs iebūvētas pašā ekrāna panelī. Tas ļaus gan nolasīt pirkstu nospiedumus, gan sirds ritmu vienā reizē jebkur uz ekrāna.

  Reklāma
  Advertisement

  Lai nolasītu precīzu pulsa mērījumu būs jāizmanto abu roku pirksti un tie jāuzliek uz ekrāna, lai pēc laika saņemtu mērījumu. Papildu tam Samsung sola, ka sensors spēs noteikt arī cilvēka stresa līmeni, un šādus mērījumus bieži vien spēj norādīt sporta viedpulksteņi.

  Nav garantijas, ka šī tehnoloģija tiešām nonāks līdz gala patērētājam, taču mani uzrunāja iespēja jebkurā ekrāna vietā veikt pirkstu nospieduma nolasīšanu, kas ir ierobežojums šobrīd tirgū esošajiem viedtālruņiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma