Web Analytics
More
  Reklāma

  Cortana asistents Windows 11 tiks aizstāts ar Windows Copilot

  Jaunākie raksti

  Microsoft izziņojis visai loģiskus jaunumus, kas saistāmi ar esošā Windows digitālā asistenta Cortana aizstāšanu ar mākslīgā intelekta asistentu, kas nodēvēts par Copilot. Šis pārdēvēšanas solis gan man nav skaidrs, varēja ņemt un Cortana papildināt ar jaunām iespējām.

  Copilot iespēju klāstā būs palīdzība tikt galā ar dažādiem jautājumiem par Windows, tāpat Copilot sadarbosies ar Spotify, lai ieteiktu jaunas dziesmas. Copilot spēs apkopot dokumentā esošo informāciju un pat ar lietotāja komandu spēs nosūtīt e-pastu vai Teams ziņu. Copilot spēs to pašu, ko šobrīd var baudīt ar Bing Chat – Copilot pratīs atbildēt uz vienkāršiem un pat sarežģītiem jautājumiem.

  Reklāma

  Pagaidām gan nav zināms, kad tieši Copilot nonāks lietotāju datoros.

  Vienlaikus paziņots, ka pavisam drīz Windows 11 spēs tikt galā ar RAR un pat 7-ZIP datnēm, neuzstādot nekādas papildu lietotnes, kas, manuprāt, ir jēdzīgāk par kaut kādu kārtējo mašīnmācīšanās balss rīku.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  davix
  25.05.2023 08:55

  Šis ir jēgpilns virziens, kurā jāiet vēl plašāk izmantojot tehnoloģiju priekšrocības – “Windows 11 spēs tikt galā ar RAR un pat 7-ZIP datnēm, neuzstādot nekādas papildu lietotnes”. Lai mūsdienu tehnoloģijas datorā tiešam atvieglo dzīvi/darbu.

  Krotow
  25.05.2023 09:37
  Reply to  davix

  Vairāk patiktu populāro ne-Microsoft failsistēmu atbalsts kaut vai draiveru formā. Lai varētu strādāt arī ar Ext u.c faillsistēmām.

  Reinis Rozitis
  25.05.2023 11:36
  Reply to  Krotow

  > strādāt arī ar Ext u.c faillsistēmām.

  Caur WSL ext4/xfs etc var piemontēt. Pats process varbūt nav parāk “lietotājdraudzīgs”, bet nu tehniski ir iespējams.

  Krotow
  25.05.2023 12:55
  Reply to  Reinis Rozitis

  WSL tomēr ir kruķis. Prasās pēc adekvāta atbalsta lai iet piespraužot disku un nav jāčakarējas ar konsoli.

  Last edited 1 year ago by Krotow
  Bumbulis
  25.05.2023 19:38

  Lēnu gan tie jaunumi, tādi kā rar nāk. Grūti nosaukt pat desmitgades, kad cilvēki spiesti tam meklēt risinājumus, tik elementārām lietām. Gan jau ka bija kaut kādas sadarbības ar tiem arhivātoriem, kuras šobrīd ir beigušās un ir izdomājuši izmest no tirgus visus.

  Reklāma