Web Analytics
More
  Reklāma

  Outlook for Mac tagad pieejams bez maksas un saņems būtiskus uzlabojumus

  Jaunākie raksti

  Microsoft paziņojis, ka Outlook for Mac būs pieejams bez maksas, kas nozīmē, ka nevajadzēs Microsoft 365 abonementu, lai tiktu klāt pie Outlook e-pasta klienta labumiem. Turklāt tiek solīts, ka Outlook tiks aprīkots ar vairākiem būtiskiem uzlabojumiem.

  Outlook spēs sadarboties ar Apple Focus un lietotājs varēs ātri apskatīt kalendārā esošos tuvākos notikumus. Vienlaikus gan Microsoft ir visai noslēpumains par Outlook for Mac iespējām, jo jau bloga ierakstā paziņots, ka nekādus papildu komentārus nesniegs.

  Šāds Microsoft solis nav nekas unikāls, jo uzņēmums piedāvā programmatūru ne tikai Apple Mac, bet arī iOS un pat Android.

  Outlook ir gana iemīļots e-pasta klients, kas pirmo reizi pie lietotājiem nonāca 1997. gadā. Sākotnēji Microsoft piedāvāja Outlook lielajiem klientiem, bet pēcāk Outlook bija pieejams arī mazajiem uzņēmumiem un mājas lietotājiem.

  Avotscnet
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  digitalk
  08.03.2023 13:50

  “būtiskajos uzlabojumos” ne vārda par Windowa Outlook .msg formāta atbalstīšanu. es Outlook nelietoju un citiem neiesaku, bet interesanti — vai būs šo milzīgo pļeku satīrījuši, vai nē…

  Usinss
  08.03.2023 16:57

  Outlook uz MAC lietoju, jo nespēju pārdzīvot cik truli tiek pievienoti pielikumi epastiemiebūvētajā mail aplikācijā. Outlook tādā ziņā ir labāks. Bet mail aplikācijai ir citi labi plusi, kuri nav outlook. Piemēram, ja man uz 2 epastiem atnāk identiska vēstule no kādas sistēmas (alerti), ja es vienā no pastkastītēm izlasu. mail aplikācija atzīmē to kā lasītu arī otrajā pastkastītē. Outlook tā nemāk. Cerams outlook arī sāks draudzēties ar macOS paziņojumiem, jo tagad izmet savus dīvainos logus ekrāna apakšā, kuri nekad nepazūd, ja nav nospiesta poga. Mani neinteresē pēc 12h, ka datorā neesmu noreaģējis uz sapulci, jo to izdarīju pulkstenī vai telefonā.

  Armands
  09.03.2023 09:18
  Reply to  Usinss

  Outlook draudzējas ar macOS paziņojumiem, jāiet tik iestatījumos norādīt ka nevēlies tos viņa brīnumus, bet gan MacOS paziņojumus.

  Pičs
  09.03.2023 09:42

  Diemžēl neatbalsta Exchange kontus :(

  Reklāma