Web Analytics
More
  Reklāma

  Ar mazumtirdzniecības hakatonu Rimi Baltic pieteiks atvērto inovāciju platformu viena miljona eiro vērtībā

  Jaunākie raksti

  Rīgā 14.–16. jūnijā klātienē un tiešsaistē norisināsies mazumtirdzniecības hakatons, kura ietvaros Rimi Baltic pieteiks atvērto inovāciju platformu ar finansējumu viena miljona eiro apmērā koncepciju piedāvājumiem (Proofs of concepts) un pilotprojektiem.

  Rimi aicina pieteikties dalībai hakatonā gan ambiciozus speciālistus, gan komandas ar inovatīvām idejām un jaunuzņēmumus, lai iegūtu iespēju kopā ar Rimi veidot jaunus biznesa modeļus, kā arī attīstīt savus produktus un pakalpojumus. Kamēr atsevišķas personas un komandas varēs piedalīties tradicionālā 48 stundu hakatonā, lai izstrādātu un apstiprinātu pilnīgi jaunas idejas, jaunuzņēmumiem būs iespēja veikt paātrinātu pārdošanas sprintu un sagatavot Rimi pielāgotu produktu piedāvājumu. “Mēs meklējam revolucionāras un drosmīgas idejas, ko kopā ar inovatoriem attīstīt visā Baltijā, lai būtiski pilnveidotu mazumtirdzniecības nozari un atbalstītu mūsu biznesa ambīcijas,” skaidro Rimi Baltic digitālās attīstības direktore Liene Perija.

  Reklāma

  Nākamo trīs gadu laikā Rimi Baltic plāno piešķirt finansējumu vismaz viena miljona eiro apmērā inovatīviem kopprojektiem, kas balstās uz uzņēmuma pamatdarbības stiprajām pusēm, lai pilnveidotu tās un lai izstrādātu pilotprojektus kopā ar Baltijas un Eiropas inovatoriem un jaunuzņēmumiem. Galvenās izaicinājumu disciplīnas, kurās Rimi aicina sadarboties, ir inovatīvs produktu un pakalpojumu klāsts, efektivitāte un ātrums, ilgtspējīgas pircēju izvēles un cenas atbilstība kvalitātei, ieviešot jaunus biznesa modeļus un nākamās paaudzes tehnoloģijas, piemēram, automatizāciju, mākslīgo intelektu un padziļinātu analītiku. Ar šo soli Rimi vēlas sniegt būtisku ieguldījumu jaunuzņēmumu ekosistēmas attīstībā Baltijā, veicinot augstāku kvalitatīvu jaunuzņēmumu īpatsvaru.

  Rimi mērķis ir izvērtēt vismaz 60 kvalitatīvu jaunuzņēmumu pieteikumu gadā un iegūt piecas funkcionējošas koncepcijas un pilotprojektus. No Rimi puses atvērto inovāciju platformu pārraudzīs Rimi Baltic Nākotnes Inovāciju padome, kuru veido vadības komandas locekļi un nozares eksperti. Šī procesa ietvaros jaunuzņēmumiem būs regulāra iespēja iepazīstināt ar saviem produktiem un pakalpojumiem Rimi Baltic Nākotnes Inovāciju padomi un izmantojot iespēju vienoties par sadarbību, kas sniedz pievienoto vērtību visām iesaistītajām pusēm: Rimi, jaunuzņēmumam un pircējiem.

  Savukārt par ekosistēmas partneri izvēlēts inovāciju uzņēmums Helve. Rimi Baltic pēdējos trīs gadus ir sadarbojies ar Helve atvērtā inovāciju akseleratora Future Hub ietvaros, īstenojot četrus pilotprojektus ilgtspējīgu inovāciju jomā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Mārtiņš
  19.04.2023 17:51

  Vai ir saite uz detalizētāku informāciju?

  Kursors.lv
  19.04.2023 17:54
  Reply to  Mārtiņš

  Informācija te: https://www.rimibaltic.com/innovations

  Ielikšu saiti arī rakstā.

  Skābene
  20.04.2023 08:24

  Rimi varētu pašapkalpošanās kasēs ieviest tādu pašu sistēmu kā Decathlon. Citādi jau ZB torti griezt ar kājām gaisā, lai noskenētu svītru kodu, kas uz kastes virspuses.

  Reklāma