Web Analytics
More
  Reklāma

  Audi negrasās atteikties no “e-tron” zīmola

  Jaunākie raksti

  Vācu autoražotājs Audi paziņojis, ka nākotnē negrasās atteikties no sava “e-tron” zīmola, kas šobrīd tiek izmantots, lai elektriskās mašīnas atšķirtu no parastajiem modeļiem. Lai arī Audi apņēmies līdz 2033. gadam pāriet tikai uz elektroauto ražošanu, “e-tron” ir uz palikšanu.

  Iepriekš viens no Audi niknākajiem konkurentiem Mercedes paziņoja, ka pamazām sāks atteikties no “EQ” apzīmējuma savām elektriskajām mašīnām. Mercedes skaidrojums ir pavisam vienkāršs – arvien vairāk viņu piedāvāto modeļu būs elektriski, atsakoties no iekšdedzes dzinējiem, tāpēc nav nepieciešams saglabāt specifisku apzīmējumu elektroauto.

  Sākot no 2026. gada, visi jaunie Audi modeļi būs tikai elektriski. Turpmākos pāris gadus Audi vēl prezentēs jaunus modeļus ar iekšdedzes dzinējiem, kas ražošanā izies pilnu modeļa dzīvesciklu, bet līdz 2033. gadam ražotājs pilnībā atteiksies no iekšdedzes dzinēju lietošanas. Tāpat Audi mainīs mašīnu dizaina izstrādes filozofiju – vispirms tiks izstrādāts auto salons, bet tikai pēc tam tiks sagatavots ārienes dizains.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma