Web Analytics
More
  Reklāma

  ASUS kopā ar Noctua izlaidīs GeForce RTX 40 sērijas videokartes

  Jaunākie raksti

  Ne jau aiz laba prāta videokartes kļuvušas tik lielas – tās ir kaut kā jādzesē. Jau iepriekš ASUS ķērās pie sadarbības ar Noctua, lai uzlabotu videokaršu dzesēšanu, un nu to darīs atkal.

  Cik redzēts dažādos video, ASUS un Noctua sadarbībā top klusākas videokartes, bet ne obligāti vēsākas, bet arī klusums var būt ieguvums.

  ReklāmaAdvertisement

  ASUS un Noctua piedāvās arī RTX 40-sērijas videokartes ar uzlabotu dzesi, bet pagaidām nekas daudz vairāk par šo sadarbību nav zināms. Visticamāk, par šo plašāk uzzināsim janvāra sākumā CES 2023 norises laikā, kad no ASUS gaidāmi arī citi jaunumi.

  ASUS un Noctua kopīgi veidošot arī GeForce RTX 3080 sērijas videokartes

  Avotsguru3d
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  26.12.2022 17:29

  Zināmā mērā iepriecinoša tendence. Klusumam ir nozīme, jo dzeses kaukšana gan novērš uzmanību gan vakarā uzmodina visu māju. Kolēģis pirms mēneša savai Radeon RX580 kartei uzkonsturēja divus Noctua ventilatorus oriģinālo kaucēju vietā. Nācās drukāt stiprinājumus, tacu sanāca labi. Tagad ir gan vēsi gan klusi.

  Last edited 1 year ago by Krotow
  Kartupelis3
  28.12.2022 17:45

  Vai būs versija ar siltumsūkni vēl efektīvākai mājas apkures nodrošināšanai?

  Bats
  28.12.2022 18:38

  Noctua agru 70’to bēšbrūnie toņi protams uzreiz pa gabalu atpazīstami, beeet var būt var piedāvāt arī kādu alternatīvu tiem, kam ne visai.

  Reklāma