More
  Reklāma

  Lancia pārdzims par elektroauto zīmolu

  Jaunākie raksti

  Kādreiz tik ļoti populārais itāļu auto zīmols Lancia atgriezīsies kā elektroauto ražotājs. Tiek pat solīts, ka pirmie Lancia elektroauto modeļi būs pieejami 2024. gadā.

  Lancia šobrīd pieder Stellantis kopā ar Fiat, Chrysler, Citroën, Vauxhall un Peugeot.

  Pateikts, ka Lancia starp 2024. un 2028. gadu izlaidīs trīs elektroauto modeļus. Diviem no tiem jau piešķirti nosaukumi Ypsilon un Delta, bet dārgākais no Lancia modeļiem pagaidām palicis bez nosaukuma.

  Preses materiālos Lancia daudz un dikti runā par mašīnu dizainu un skulptūru ietekmi uz dizainu, bet mēs vēl redzēsim, ko tieši Lancia būs izdevies izgatavot. Pēdējos gados ar Lancia zīmolu Rīga ielās redzēts vien Voyager daudzbērnu ģimeņu pārvadājamais busiņš, kā arī, šķiet, vienu reizi redzēju Lancia Delta (3. paaudze, ko ražoja no 2006. gada).

  Reklāma

  3 komentāri

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  stm
  30.11.2022 09:08

  Delta Integrale bija gaidāms, jo krosā jau tiek izmantots ( protams uz ielas auto tur neviena detaļa nebūs no tā auto ) … bet leģenda var nospēlēt uz jūtām daudziem … a Elefantino ( Ypsilon ) vienmēr liek pasmaidīt, kad redzi to uz ielas … it īpaši Blu versijā un zilonīti uz vidējās stoikas :)

  Skābene
  30.11.2022 13:01

  Jā, elektriska Delta Integrale varētu sacelt lielu troksni. :)

  Krotow
  30.11.2022 13:25
  Reply to  Skābene

  Aftermarketā pārdos pieskrūvējamus skaļruņus burkšķa radīšanai.

  Reklāma