Web Analytics
More
  Reklāma

  Elektriskais Polestar 6 tiek gatavots, lai cīnītos ar Porsche 911

  Jaunākie raksti

  Elektroauto ražotājs Polestar pirms kāda laika iepazīstināja ar gaidāmo Polestar 6 modeli. Tagad ražotāja pārstāvji norādījuši, ka šī modeļa mērķis būs cīnīties un atņemt klientus Porsche Taycan un Porsche 911, jo Polestar šos divus auto uzskata par braukšanas dinamikas etalonu.

  Kā pastāstījis Polestar Austrālijas produktu plānošanas vadītājs Edvīns Trins, autoražotājs ļoti nopietni pieiet tieši braukšanas dinamikai un vēlas, lai 2026. gadā gaidāmais modelis būtu lielisks un baudāms. “Viņi tam pieiet neticami nopietni. Mašīnai jābūt ar lielisku vadāmību. Dinamiskas mašīnas, tā ir mūsu vēsture un neesam to aizmirsuši,” stāsta uzņēmuma pārstāvis.

  Pagaidām par šo topošo mašīnu nav zināms ļoti daudz, bet tas ir normāli mašīnai, kas sērijveida ražošanā nonāks pēc trim gadiem. Zināms, ka Polestar tēmē 0-100km/h sasniegt 3,1 sekundē. Auto būs aprīkots ar diviem elektromotoriem, kas attīstīs 884 zirgspēkus. Mašīnai izveidota speciāla alumīnija platforma, kas tiks lietota arī Polestar 5 vajadzībām.

  AvotsCarBuzz
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Gastons
  29.11.2022 13:20

  Atņemt klientus no Porsche 911 :D

  Reklāma