Web Analytics
More
  Reklāma

  AGON piektās paaudzes produktu klāstu papildina 270 Hz/240 Hz QHD modeļi ar Fast IPS-QD un VA paneļiem

  Jaunākie raksti

  AGON by AOC, viens no pasaules vadošajiem spēļu monitoru1 un IT piederumu zīmoliem, piedāvā divus jaunus modeļus no sava AGON piektās paaudzes produktu klāsta. Jaunais 27″/68,6 cm modelis AGON AG275QZ/EU ar Fast IPS paneli ar Quantum Dot slāni 1,07 miljardu krāsās nodrošina 240 Hz (pārslēdzamu uz 270 Hz) atsvaidzes intensitāti, 1 ms GtG un 0,5 ms MPRT reakcijas laiku. Tam līdzvērtīgais, bet cenas ziņā draudzīgākais 27″ AGON AG275QZN/EU modelis ar augsta kontrasta Fast VA paneli nodrošina tādu pašu e-sporta līmeņa specifikāciju: 240 Hz atsvaidzes intensitāti, 1 ms GtG un 0,5 ms MPRT reakcijas laiku.

  Pateicoties ārkārtīgi zemajai ievades aizkavei un ātrajiem reakcijas laikiem, lietotāji varēs baudīt netraucētu un plūstošu spēli ar abiem modeļiem, kuri ļaus viņiem saskatīt un izsekot pretiniekus ātrāk un gūt priekšroku sacīkstēs. Abi daudzfunkcionālie monitori ir saņēmuši VESA DisplayHDR 400 sertifikāciju un atbalsta HDR10, lai sniegtu bagātīgus un spilgtus attēlus, vienlaikus nodrošinot ātrumu un vienmērību.

  Reklāma

  Jaunākie AGON piektās paaudzes monitori nonāca tirgū oktobrī, piedāvājot divus 165 Hz modeļus ar Fast IPS vai Fast VA paneļiem. Ar modeļiem AG275QZ/EU un AG275QZN/EU, AGON by AOC paceļ latiņu līdz e-sporta līmenim, piedāvājot 270 Hz vai 240 Hz. Tāpat kā 165 Hz modeļi, arī šie jaunie modeļi nonāk pārdošanā 100 % pārstrādājamā kartona iepakojumā.

  Salīdzinājumā ar iepriekšējiem AGON modeļiem abiem modeļiem (AG275QZ/EU un AG275QZN/EU) ir uzlabots dizains ar modernāku un elegantāku izskatu. Trīspusējais dizains bez malām padara tos ideāli piemērotus izvietošanai vairāku monitoru konfigurācijās. Augstākās kvalitātes statīva metāla pamatne aizņem maz vietas uz datorgalda, lai šie monitori būtu piemēroti pat visaktīvākajām spēļu kaujām. Turklāt augstumā pielāgojamais statīvs ir arī pagriežams, rotējams un noliecams, padarot ergonomiskos modeļus AG275QZ/EU un AG275QZN/EU piemērotus enerģiskām konkurences situācijām mājās vai sacensībās. Pateicoties kabeļu pārvaldības atverei statīvā un iebūvētajai strāvas padevei, šie modeļi neradīs nekārtību uz datorgalda, ļaujot lietotājiem netraucēti koncentrēties uzdevumiem. Abiem modeļiem arī ir iebūvēts 4 portu USB doks (pirmās paaudzes USB 3.2), lai lietotāji varētu ērti pievienot savas perifērās ierīces vai dažādus kontrolierus.

  Modelim AG275QZ/EU ir Fast IPS panelis ar Quantum Dot slāni, kas uzlabo krāsu precizitāti un paplašina krāsu gammu, nodrošinot bagātīgas, piesātinātas krāsas ar 10 bitiem krāsu dziļuma un 1,07 miljardiem krāsu. Pateicoties plašajai 99,9 % AdobeRGB krāsu gammai, 100 % sRGB un 97,5 % DCI-P3, modelis AG275QZ/EU ir īpaši piemērots satura veidotājiem, kā arī lietotājiem, kuri saturu publicē YouTube un straumē tiešsaistē. Monitors arī atbalsta VESA DisplayHDR400 un HDR10 augsta dinamiskā diapazona satura reproducēšanai. Tā 240 Hz atsvaidzes intensitāte ir ērti pārslēdzama uz 270 Hz no monitora ekrāna, tādējādi padarot šo modeli par vienu no ātrākajiem QHD monitoriem tirgū. 270 Hz atsvaidzes intensitāte apvienojumā ar zemajiem reakcijas laikiem un aso QHD izšķirtspēju (2560×1440) liecina par to, ka šis monitors būs uzskatāms par inovatīvu vairākus gadus.

  Savukārt AG275QZN/EU modelim ir Fast VA panelis ar 16,7 miljoniem krāsu un augstāku kontrastu (3000:1) nekā IPS-QD variantam, tāpēc šis modelis izceļas ar tumšo, ēnoto ekrāna saturu, reproducējot bagātīgus un dziļus melnos toņus. Modelis AG275QZN/EU arī ir saņēmis VESA DisplayHDR400 sertifikāciju un atbalsta HDR10, kā arī piedāvā nevainojamu 89,3 % AdobeRGB krāsu gammu, 99,7 % sRGB un 89,9 % DCI-P3.

  Gan IPS (AG275QZ/EU), gan arī VA (AG275QZN/EU) variantam Multiple Pixel Overdrive režīms ļauj sasniegt iespaidīgu 1 ms GtG reakcijas laiku, un Motion Blur Reduction (MBR) funkcija esošo reakcijas laiku spēj samazināt līdz pat 0,5 ms MPRT. Abiem modeļiem ir Adaptive-Sync tehnoloģija, kas nozīmē, ka tie atbalsta mainīgo atsvaidzes intensitāti ekrāna darbībai bez kadru pārrāvumiem un aizkaves. Turklāt ar konsoles režīmu (Console Mode) šos modeļus var izmantot ar jaunāko paaudžu konsolēm 2560×1440 @ 120 Hz režīmos: tie var saņemt 4K signālu un pārvērst to par 2560×1440 signālu, kamēr iespējota augstā atsvaidzes intensitāte.

  Mūsdienīgo ekrāna izvēlnes sistēmu var izmantot ar kontrolieri vai AOC G-Menu programmatūru, kas ļautu lietotājiem mainīt krāsu/gaišuma iestatījumus, lai tos kalibrētu līdz nevainojamiem standartiem, kā arī piedāvā tādas spēļu vai komforta funkcijas kā krustiņa pārklāšana, Shadow Control vai Low Blue režīms.

  Modeļi AGON AG275QZ/EU un AGON AG275QZN/EU būs pieejami no 2022. gada novembra par ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu, attiecīgi, €769 un €549.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma