Web Analytics
More
  Reklāma

  Izsolē par vairāk nekā 200 000 dolāru pārdotas Stīva Džobsa sandales

  Jaunākie raksti

  Arī vairākus gadus pēc Stīva Džobsa nāves viņam piederošām lietām joprojām ir milzu vērtība. To pierāda nesen veiktā izsole, kurā par vairāk nekā 200 000 ASV dolāru pārdotas Džobsam piederošās “Birkenstock” sandales, kuras viņš valkāja laikā, kad licis pamatus kompānijai “Apple”.

  Laimīgais solītājs, par kuru plašāka informācija nav pieejama, par šiem apaviem samaksāja 218 750 USD. Par šo summu viņš ieguva ne tikai sandales, bet arī tām klāt pievienoto NFT, kas saistīts ar pirkumu. Pati izsole norisinājās trīs dienu garumā, un tās rīkošanu uzņēmās privāts izsoļu nams “Julien’s Auctions”.

  Reklāma

  Tika prognozēts, ka “Birkenstock” sandales, kuras Džobss valkāja septiņdesmitajos un astoņdesmitajos gados, izsolē tiks pārdotas par kādiem 60 000 līdz 80 000 USD, tāpēc bijis pārsteigums, kad kāds par tām piesolīja trīs reizes lielāku cenu. Lai arī apavi čakli nēsāti, tie joprojām ir salīdzinoši labi saglabājušies.

  Avots: Julien’s Auctions

  Jāpiezīmē, ka šīs pašas sandales līdz ar citām Džobsa personīgajām mantām vienreiz jau tika izsolītas, 2016. gadā tās pārdodot par 2000 USD. Kopš tā laika apavi demonstrēti dažādās ekskluzīvās vietās, piemēram, “Birkenstock” galvenajā birojā Vācijā, zīmola pirmajā veikalā Ņujorkā, modes salonos un citviet. Tas arī veicinājis šo sandaļu vērtības pieaugumu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma