Web Analytics
More
  Reklāma

  “Youtube” tiešraidēs integrētas jautājumu un atbilžu sesijas

  Jaunākie raksti

  “Youtube” nācis klajā ar jaunu funkciju, kas nodrošinās lielāku satura veidotāju un skatītāju mijiedarbību un interaktivitāti tiešraidēs. Tās ir jautājumu un atbilžu sesijas, kuru darbība līdzinās “Youtube” tiešsaistes čatam, taču ir strukturētākas un arī to izmantošanas noteikumi atšķiras.

  Norādīts, ka satura veidotāji var iespējot šo jauno funkciju tiešraidēs, izmantojot “Live Control” sadaļu. Atkarībā no situācijas iespējams gan palaist jautājumu un atbilžu sesijas, gan pievienot aptaujas, kas ļaus reāllaikā noskaidrot skatītāju viedokli par kādu tēmu.

  Reklāma

  Līdzīgi kā “Youtube” tiešsaistes čatā arī jautājumu un atbilžu sesijās komunikācijā aizliegts izmantot, piemēram, lamuvārdus. Svarīgi, ka “Youtube” čata moderatori nevar kontrolēt jautājumu un atbilžu sesijas, taču viņi drīkst piekļūt uzdoto jautājumu sarakstam un atlasīt tos, uz kuriem satura veidotājs var/drīkst atbildēt.

  Visi skatītāju uzdotie jautājumi tiks sakārtoti hronoloģiskā secībā. Katram tiešraides skatītājam minūtē atļauts uzdot vienu jautājumu. Pagaidām jaunā funkcija nedarbojas mobilajās ierīcēs.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Andris
  14.11.2022 11:56

  Labi!

  digitalk
  14.11.2022 12:07

  > “Youtube” satura moderatori

  čata moderatori, pašai gūglei tur par laimi nav teikšanas.

  Reklāma