Web Analytics
More
  Reklāma

  Honda e:N2 koncepts sniedz ieskatu Ķinai paredzētā elektroauto

  Jaunākie raksti

  Japāņu autoražotājs Honda iepazīstinājis ar savu jaunāko konceptmodeli e:N2, kas sniedz ieskatu topošā elektroauto, kas paredzēts tikai Ķīnas tirgum. Honda Ķīnā jau sākusi tirgot pirmos “e:N” sērijas elektriskos krosoverus, bet šis ir nākošais modelis, kas tiks piedāvāts Āzijas lielvalstī, to ražojot GAC Honda un Dongfeng Honda kopuzņēmumiem.

  Mašīna veidota agresīvām, nedaudz netipiskām, asām līnijām, bet, izmantojot dažādus futūristiskus apgaismojuma un lukturu elementus, Honda cenšas izcelt auto kopējo formu. Noprotams, ka auto ir sedans ar četrām durvīm, savukārt Honda savā preses relīzē raksta, ka koncepts “neietilpst nevienā no esošajām kategorijām”. Ražotājs nav publicējis nevienu salona attēlu.

  Auto būvēts uz e:N platformas, kas speciāli radīta tieši šiem modeļiem. Honda apgalvo, ka tā izstrādāta, lai piedāvātu unikālu braukšanas baudījumu, lielisku stabilitāti un precīzu vadāmību. Līdz 2027. gadam Honda Ķīnā plāno piedāvāt 10 šīs sērijas modeļus, cenšoties izmantot ļoti augsto Ķīnas pieprasījumu pēc elektroauto.

  AvotsMotor1
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma