Web Analytics
More
  Reklāma

  “Twitter” bijušie darbinieki iesūdzējuši tiesā Īlonu Masku par masveida darbinieku atlaišanu

  Jaunākie raksti

  Aizvadītā piektdiena ļoti daudziem “Twitter” darbiniekiem bija pēdējā darba diena šajā uzņēmumā. Iepriekš tika prognozēts, ka darbu varētu zaudēt apmēram puse no visiem strādājošiem. Par to, kāds ir viņu liktenis, darbinieki uzzināja piektdienas rītā. Neskatoties uz to, dažiem piekļuve “Twitter” sistēmām, “Slack” kanālam, e-pastiem tika slēgta jau dienu iepriekš. Šādu rīcību par absolūti nepieņemamu no Maska puses uzskata daudzi, ieskaitot, protams, “Twitter” strādājošos. Tāpēc daži nu jau bijušie darbinieki iesnieguši prasību tiesā pret uzņēmumu.

  Prasībā tiek apgalvots, ka “Twitter” darbinieki netika laicīgi informēti par atlaišanu, kas ir pretrunā ar likumiem. Kalifornijā pastāv likums, ka uzņēmumiem vismaz 60 dienas iepriekš ir jābrīdina darbinieki par masveida atlaišanu.

  Reklāma

  Prasību ASV apgabaltiesā Sanfrancisko iesniedza pieci “Twitter” bijušie un esošie darbinieki. Zināms, ka viens no prasības iesniedzējiem jau bija atlaists pieteikuma iesniegšanas brīdī. Savukārt trīs citi bija atslēgti no uzņēmuma kontiem, un, visticamāk, jau atlaisti.

  Darbinieku ziņojumi liecina, ka atlaišana notiek visā uzņēmumā. Ietekmētas ir visas nodaļas sākot no satura, reklāmas, datu, produktu speciālistiem līdz juristiem utt. Īlons Masks norāda, ka galvenais iemesls masveida atlaišanai ir izmaksu samazināšana un “Twitter” attīstība. Sakarā ar Maska nākšanu pie varas daudzi zīmoli atteikušies no reklāmu izvietošanas “Twitter”, ievērojami samazinot uzņēmuma ieņēmumus šajā jomā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Biteme
  05.11.2022 16:13

  Ja par katru ierakstu un komentāru tviterī būtu jāsamaksā daži centi, tas risinātu uzreiz vairākas problēmas.

  Denijs
  05.11.2022 18:04
  Reply to  Biteme

  Tas patiesība neatrisinātu neko

  Biteme
  05.11.2022 20:54
  Reply to  Denijs

  Ja katrs tviterētājs man reizi mēnesī kontā ieskaitītu 1 centu, es piekristu maksāt kursoram par katru savu komentāru.

  There are currently 217 million monetizable daily active users on Twitter (Twitter, 2022).

  Reinis Rozitis
  07.11.2022 00:16
  Reply to  Biteme

  > Ja par katru ierakstu un komentāru tviterī būtu jāsamaksā daži centi

  Pēc būtības jau tagad tā arī varētu sanākt (skat. https://twitter.com/somebadideas/status/1588876465915166721 ). 8$ nebūs tikai par zilo bļembu, bet par to, ka tavi ieraksti kaut kur parādītos..

  Lai vai kā .. savdabīgs šovs visiem.

  Kkā tā
  05.11.2022 20:52

  Es patiesi no sirds ceru, ka ar Twitter iegādi sākas Maska impērijas sabrukums.

  Reklāma