Web Analytics
More
  Reklāma

  Google vairs neatbalstīs Chrome pārlūku Windows 7 un 8.1 datoriem

  Jaunākie raksti

  Google paziņojusi par Chrome pārlūka atbalsta pārtraukšanu Windows 7 un 8.1 darbinātajiem datoriem. Windows 7 un 8.1 datori kā pēdējo saņems Chrome pārlūka 110. versiju, kas pie lietotājiem nonāks nākamā gada februāra sākumā.

  Turpmāk Chrome pārlūks tiks uzturēts un atjaunināts tikai Windows 10, Windows 11 un jaunākām Windows versijām. Protams, nekur nepazudīs Chrome pārlūka Android, iOS, macOS un citas Chrome pārlūka versijas.

  Reklāma

  Tiek lēsts, ka Windows 7 un 8.1 darbina kopā ap 100 miljoniem datoru visā pasaulē. Pagaidām nekas nav zināms par citiem Chromium bāzētiem tīmekļa pārlūkiem (Microsoft Edge, Opera, Vivaldi, Brave, Colibri, Blisk, Iron Browser un citiem). Visticamāk, Windows 7 un 8.1 darbinātos datoros nāksies pāriet uz Firefox tīmekļa pārlūku, bet arī par Firefox dzirdētas baumas, ka šis pārlūks varētu nesaņemt atbalstu Windows 7 datoros no nākamā gada sākuma.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Biteme
  06.12.2022 13:03

  Visticamāk, Windows 7 un 8.1 darbinātos datoros nāksies pāriet uz Firefox…kāpēc tik nolemtā balsī? Cilvēki jau kopš senseniem laikiem uz W7 un 8.1 izmanto kaut to pašu FF un nejūt Chrome trūkumu. Kas attiecas uz nākotni:

  Firefox users on Windows 7 and 8.1 would be moved to Firefox 102 ESR, the current Extended Support Release branch, and would receive updates until Firefox 102 ESR is moved to Firefox 114 ESR; this happens in August 2023.

  Reklāma