Reklāma

Ne Tev vienam nestrādā WhatsApp! Ir atpakaļ!

Jaunākie raksti

Pusotra mēneša laikā vientuļo senioru atbalstam “Lidl” taromātos saziedoti jau 1300 eiro

Kopš 15. septembra Latvijas Samariešu apvienība (LSA) sadarbībā ar mazumtirgotāju “Lidl Latvija” uzsāka Latvijā pirmo ziedošanas iespēju taromātos vientuļo...

OX DRIVE Tesla koplietošanas automašīnas tagad pieejamas arī Pierīgā

Latvijā izveidotā TESLA koplietošanas platforma OX DRIVE pēc četru mēnešu darbības būtiski paplašinājusi auto paņemšanas un atstāšanas darbības zonas...

Samsung noteiktām sadzīves tehnikas sastāvdaļām piedāvā 20 gadu garantiju

Ledusskapja, veļas mazgājamās mašīnas vai veļas žāvētāja iegāde prasa nozīmīgus ieguldījumus. Tāpēc ierīcēm jābūt ne tikai energoefektīvām, bet arī...

Kikcstarter platformā pieejama tastatūra, kurai taustiņu vietā būs Lego klucīši

No Lego klucīšiem mūsdienās laikam var uzbūvēt visu, tāpēc nav pārsteigums, ka aktīvisti Kickstarter platformā ir palaiduši projektu mehāniskajai...

Leģendārajam pārtikas veikalam “Santa un Barbara” tagad pieejams interneta veikals

Novembra izskaņa ir nesusi patīkamas ziņas, jo Rīgas centra iedzīvotāju daudz aprunātais un leģendārais pārtikas veikals "Santa un Barbara"...

[Papildināts 12:45] WhatsApp vismaz Latvijā ir atkal atgriezies, bet pagaidām no Meta (Facebook) nekādi skaidrojumi nav bijuši.

Otrdienas rīts ir iesācies ar visai nepatīkamu faktu, ka visu iecienītais WhatsApp saziņas serviss nedarbojas. Un nedarbojas tas jau teju stundu. Sākotnēji gribējām šo vienkārši ignorēt, bet tik ilga WhatsApp nedarbošanās laikam nevienam nepaliks nepamanīta.

Iespējams, te vainīgs ir mūsu Kristaps, jo viņš pa dažādiem ne pārāk gludiem ceļiem šo lietotni uzstādīja savā Huawei viedtālrunī.

Protams, WhatsApp pazušana uz kādu laiku ir tā dēvētā pirmās pasaules problēma, bet tā vēl arvien ir problēma, jo WhatsApp saziņā izmanto ne tikai privātpersonas, bet arī uzņēmumi. WhatsApp tiek izmantots arī saziņai bērniem un darba kolektīvos.

Cik lasāms tīmeklī, pagaidām nekādu oficiālu informāciju par WhatsApp atgriešanos nevar atrast. Arī iemelsi pagaidām netiek skaidroti.

12 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
12 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Gatis
25.10.2022 11:42

Mjāā. Naīt. Jau divas ar pus h.

grh
25.10.2022 12:34

Ko Kristaps vēl izdarījaar savu hujaveju? TET visi resursi nokrita uz ~8 minūtēm

Kursors.lv
25.10.2022 13:07
Reply to  grh

Oi, piedošanu! :|

Krotow
25.10.2022 12:38

Štrunts par WhatsApp. Pirms brīža Tet uz laiku pazuda.

Alberts Kviesis
25.10.2022 23:09
Reply to  Krotow

Paraoiniķi sāk jautāt, vai taisnība, ka šajā visā ir iesaistīts zaparožecs? Jau laikus piekrītot visām savām un kaimiņu teorijām..

rudzu rikas
26.10.2022 00:11

vac app pazušanu neievēroju, bet piem. vakar lmt uz krietnām 10-20 min nestrādāja sms sūtīšana. parādījās pēc laiciņa statuss “failed”. testēju ar visiem, kam lmt – same sh*it. nu un tagad tet arī bija uz konkrētu ārvalstu resursu down – no mob. darbojās. Iespējams kāds spēks ir ķēries pie situācijas čakarēšanas, meklē vājos punktus u.t.t.

Slapjais Bebrs
26.10.2022 03:48

Tas, ka Vacapiņā ir vecāku čatiņi un plebeju speciālās olimpiādes ir saprotams, bet “uzņēmumu saziņa” … ekhm…

Čiekurs
26.10.2022 07:51
Reply to  Slapjais Bebrs

Kāpēc gan ne, ja uzņēmumu klienti un darbinieki pārsvarā izmanto whatsapp un tā viņiem ir ērtākā platforma. Nav jau tā, ka viņi pārsūta raķešu kodus.

Slapjais Bebrs
27.10.2022 15:37
Reply to  Čiekurs

Nesen nācās atkal vacapiņu palietot. Nekas diži nav mainijies. Tāpat līks un greizs..
Kāda tur “ērtākā platforma” . phe ..

Alberts Kviesis
26.10.2022 08:05
Reply to  Slapjais Bebrs

Kāds tur brīnums? Ir pat atsevišķas grupas, kur apspriež netālu valsts prezidentu kustības grafiku wapp (t.sk. sarkanās gaismas, koridorus), uzzinot šo paši drošībnieki bijuši šokā

bobis
26.10.2022 22:21

Dzirdeju no mammas, ka watsaps latvija bus blockets, laikam noskauda ka to kaut kada veida izmanto par brivu un interneta informacijas lielie cenzuras uzliceji parcentas ?

Slapjais Bebrs
27.10.2022 15:38
Reply to  bobis

LOL

Reklāma